devranbaba kullanıcısının son içeriği

1. D

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Özelden yazdım hocam
  2. D

MIUI 12 Redmi Note 9 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.2.0.QJZEUXM İndirme Bağlantıları

Hocam bu güncelleme oto üzerinden geldi bana da sadece ocak ayı güvenlik güncellemesi yazıyor başka bir özelliği var mı birde güvenlik güncellemesi neye yarıyor?
  3. D

Yardım Hızlı şarj sorunsalı

Farklı kablolar ve sarj aletleri ile denedim hatta aynı modelde de denedim arkadaşımda vardı onda oluyor benim soketle alakali sanırım
  4. D

Yardım Hızlı şarj sorunsalı

Note 9 pro telefonum da birdenbire hızlı şarj olmayaya başladı sarj soketini temizledim ama yine aynı benim gibi sorun yaşayanlar oldu mu ve ya nasıl duzeltebilirim ?
  5. D

Çözüldü Redmi Note 9 MIUI 12 geri çekilmesi

Aynı durum bende de oldu anlamadım
  6. D

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Arkadaşlar yükleme yaptıktan sonra guncelleyiciden otomatik gelir mi güncellemeler nasıl olur pek bilmiyorum
  7. D

Soru Curtana mı Joyeuse mi?

İkisinin ne farkı var peki ?
  8. D

Yardım Redmi Note 9 Pro miui 12 güncellemesi

Merhaba arkadaşlar , redmi note 9 pro kullanıyorum miui sürümüm 11.0.6.0 QJZEUXM Sanırım avrupa sürümü bazı modellere eu kısmı mi oluyor o ne demek bilmiyorum ama güncelleme gelir mi ?
  9. D

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar benim güncelleme hala 11.0.6 0 da miui 12 gelen varmi ota üzerinden miui sürümüm Qjzeuxm
  10. D

Yardım Redmi note 9 pro hızlı şarj sorunu

Merhaba arkadaşlar 1 gün öncesine kadar telefonum hızlı sarj olurken şimşek iki taneydi şimdilerde ise noldu bilmiyorum tek şimşek var ve ampere uygulamasından da baktım hızlı sarjdayken 3500 4000 verirken şimdi 2000 civarlarında yarı yarıya soket ve kabloda herhangi sorun yok kardesiminde aynı...
  11. D

Soru Xioami Mi4 4.5G 16 gb ( ithalatci garantili) -525 TL

OOzelliklerine bakabilirsiz internetten tam 1 yil garantisi var kutu sarj aleti her sey var ekstradan kirilmaz cam iki kilif silikon ve sert kilif vardir.Telefon hep kilifla.kullanildi hicbir sekilde cizik darbe yoktur.Telefonumda hicbir sikinti yoktur acil paraya ihtiyacim var diye satiyorum...
  12. D

Yardım Mİ4 Hızlı Cevap özelliği

Mi 4 kullanıyorum fakat whatssapp ve mesajlaşma uygulamalarında hızlı cevap özelliği yok.Nadiren denk geldi yanıtla seçeneği onuda nasıl yaptım bilmiyorum ama ne yaptıysam olmuyor hızlı cevap özelliği.Miui8 global rom kullanıyorum.
Üst Alt