Destiny97 kullanıcısının son içeriği

1. Destiny97

Çözüldü rdr2 nereden indirebilirim?

Steam, epic games, rockstair social club'dan satın alarak indirebilirsiniz. Korsan link paylaşımı yasak.
  2. Destiny97

Yardım Telefonum Sürekli Açılıp Kapanıyor

Recovery moda girip hemen kapattığı için sorun donanımsal görünüyor. Aynı sorun bende de vardı. Güç tuşu bozulup, basılı kalmıştı. Telefonu suya değdirdiniz mi?
  3. Destiny97

Pocco X3 Pro Hızlı şarj özelliği gitti

Sıcaklıktan olabilir, serin yerlerde tutmayın çalışın. Telefonun kutusundan çıkan orijinal adaptör ve şarj kablosunu kullanıyorsunuz değil mi?
  4. Destiny97

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

97 sayfayı okumak yerine konunun içeriğini okumaya ne dersiniz?
  5. Destiny97

Soru Redmi Note 8 pro Hangi Romu Kurmalıyım ?

https://forum.miuiturkiye.net/konu/forum-kurallarimiz.110/ 1.2. Yeni Konu Açmadan Önce Arama Yapın : Aklınıza takılan bir soru varsa büyük ihtimalle sizden önce birileri sormuştur. Arama yapmadan yeni konu açmayın. 3.1. Sitemizde sadece açık ve anlaşılır başlıklara/mesajlara izin verilmektedir.
  6. Destiny97

Gcam (18.08.20) Mi 6 GCam - Oreo-Pie - (En iyisi - Astro ve Light Painting - Mirror Selfie vs.)

6.1 yazan sizin android sürümünüze uygun olan ama isterseniz güncel olan blacksonu da deneyebilirsiniz. O ilk başta kurdum dediğiniz gcam'ın, dediğim modlarla alakası yok. Her gcam'ın kendine has özellikleri var.
  7. Destiny97

Ağır çekim modu kendinden sıkıntılı. Ağır çekim modunu kullanan az olduğu için, o mod ile ilgilenilmiyor.
  8. Destiny97

Yardım Redmi 7A Ekran Kilidinin Geç Açılması

Kendi temasını kullanıyorum. Önceden bir sıkıntı yoktu, sonradan böyle olmaya başladı.
  9. Destiny97

Yardım Redmi 7A Ekran Kilidinin Geç Açılması

Merhaba, redmi 7a telefonunda güç tuşuna bastığım zaman ekran 3-4 saniye sonra geliyor. Telefon bu yavaşlığı sadece kilit ekranında yapıyor. Normal kullanımda herhangi bir yavaşlama gözlemlemedim. Önceden böyle bir sıkıntı yoktu. Bunu nasıl çözebilirim?
  10. Destiny97

Yardım Telefonlarda darboğaz?!!!

Bu darboğaz değil ki. Darboğaz işlemci ile ekran kartından birinin %100 kullanımda iken diğerinin %50'nin altına düşmesi ile fark edilir. Buna sebep olan şey ise işlemci ile ekran kartının birbirini besleyememesidir. Burada gözüken değerler ise gayet normal değerlerdir.
  11. Destiny97

Telefonunuz mi 5 olarak gözüküyor. Mi 5 mi kullanıyorsunuz?
  12. Destiny97

Soru Mi Box S Görüntü Ayarı

Sitemizde sadece açık ve anlaşılır başlıklara/mesajlara izin verilmektedir. 3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır. https://forum.miuiturkiye.net/konu/forum-kurallarimiz.110/ Kurallar basit.
  13. Destiny97

Evet bu modda ağır çekim çalışmıyor.
Üst Alt