deserteagle3434 kullanıcısının son içeriği

1. D

Soru Mi 6 uygulamadan atma sorunu

Değiştirmeniz lazım Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. D

Soru Mi 6 uygulamadan atma sorunu

Kullandığınız romda sıkıntı var Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. D

Telefonla konuşurken ses kotü gidiyor

Teşekkür ederim hocam Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. D

Soru Redmi Pro Android 7

Çok bekleriz bence Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. D

Telefonla konuşurken ses kotü gidiyor

Mikrofon ayarları nerede hocam Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. D

Yardım Xiaomi EU romu yukleyince banka hesaplarinda güvenlik sikintisi yasarmiyiz

Ram performansı ve batarya süresi gayet iyi. Stable rom kullaniyorum Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. D

Redmi PRO Hücresel Ağda Ağrı Yapıyor

Ayrıca bir bu modele destek verilmemesi aklımı bulandırıyor Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. D

Sar değeri bilgisi net değil bu telefonun Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. D

Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

hocam cok teşekkür ederim. eu stable romu kurdum. sarj süresi baya uzadı . önceki rom çin developer romuydu. gayet güzel çalışıyor. sadece kameradan galeriye geçmiyor. bunu düzeltme şansımız varmı.
  10. D

bende de oluyor aynı şey samsung s4 te olmuyordu
  11. D

China Rom'una Play Store Yükleme

Yüzde 80 de kaliyor yuklemiyor neden acaba Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
  12. D

Yardım Xiaomi EU romu yukleyince banka hesaplarinda güvenlik sikintisi yasarmiyiz

Xiaomi redmi pro cihazimin bootloader kilidini açıp EU ROM yüklemek istiyorum. Banka Hesaplarima girişte güvenlik uyarisi aljrmiyim. Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
  13. D

Soru redmi pro yazılım konusunda niye öksüz kaldı

Varda Türkçe yapınca menülerde bazı sıkıntılar olmuyormu Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
  14. D

Soru redmi pro yazılım konusunda niye öksüz kaldı

redmi pro cihazının ülkemizde satışı tahminim 7000 i geçti ama firma hala Türkçe rom çıkarmadı . yazılım istiyoruz. bunun ilgilenecek yetkili bir arkadaş yokmu.
Üst Alt