Derubermensch kullanıcısının son içeriği

1. Derubermensch

Yardım Redmi Note 11 Pro 4g

Bende de ayni telefon var. Telefonu baska bir arkadasa vericem o yuzden imei silinmeden soft reboot yapmak istiyorum. Direnc isleminden once de imei atilip guncellemeler kapatılmıştı. Bootloader aciktir diye tahmin ediyorum. Nasil soft reboot yapabilirim
  2. Derubermensch

HyperOS Redmi note 11 pro 4g (viva)

Miui a gore eksileri artilari neler? Performans artışı gördün mü?
  3. Derubermensch

Bende daha önce küçük olsa da güncelleme aldım ama hyperos gelmedi bir türlü. Region almanya kullaniyordum acaba onunla mi alakali diyorum konum değiştiriyorum yine de gelmiyor
  4. Derubermensch

Direncli imei repair yaptirdim
  5. Derubermensch

Arkadaslar ben telefon konumumu almanya olarak kullanıyorum bu cihazda, aynı zamanda endonezya romu var. Ben hala guncelleme alamadım. Fikri olan var mı?
  6. Derubermensch

Bana hala gelmedi, endonezya rom kullaniyorum acaba onunla mi alakali
  7. Derubermensch

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Kullandığım en kötü cihazlardan biriydi. Düzenli olarak arayüzde bu kadar donan ikinci bir cihaz hatırlamıyorum. Simdi redmi note 11 pro 4g deyim. Keske 5g olanini alsaymisim pisman olmadim değil sonradan ama direnc degisimi yaptirdik. Arada bir iphone 11 denemem oldu, onun da ekranı cok...
  8. Derubermensch

Yardım Cihazım güvende mi

Merhaba arkadaşlar. 2 hafta kadar önce redmi note 11 pro 4g cihazıma direnç işlemi yaptırdım. Bugün telefonda gezinirken vodafone yanımda uygulamasına girdim. Vodafone yanımda uygulamasında farklı bir hesap oturum açmış görünüyordu. Programı silip cache yeniledim, tekrar yüklediğimde hala aynı...
  9. Derubermensch

Yardım Hyperos Sonrası Yavaşlama

Redmi note 11 pro icin ne zaman gelecek hyperos fikri olan var mi
  10. Derubermensch

Yardım İzmir içi direnç değişimi yapan Telefoncu

Uzak bağlantı ve size verdigim imei ile imei yapmaniz ne kadar fiyat olarak?
  11. Derubermensch

Nv data is corrupted oldu telefon açılmıyor. Hem direnç değişsin hem güncelleme alsin ki bir sene daha idafe etsin istiyorum açıkçası. İmeisi patladi çünkü
  12. Derubermensch

Hocam bulunduğum yere 87 km uzak görünüyor. Sanırım olmaz
  13. Derubermensch

Merhaba arkadaşlar, redmi note 11 pro mediatek islemcili telefonum için direnc degisimi ve endonezya rom atabilecek bir işletme arıyorum. İzmir içi yardimci olabilecek tanıdıklarınız ya da ilgilenmek isteyenler var mı
  14. Derubermensch

Soru izmirde direnç işlemi yapan yer

Bu Özgür İletişim güvenilir mi. Redmi Note 11 Pro 5g Mediatek NV corrupted hatası alıyorum direnç değişimi yapıp rom endonezya filan rom flashlar mı acaba bana
Üst Alt