Dermancik kullanıcısının son içeriği

1. D

Çözüldü TouchPal Klavye

Ben çözümbuldum arkadaşlar.touchpalden daha kaliteli bir T9 klavye buldum. Süper birşey Linki paylaşıyorum Tamo Türkçe Klavye - Turkish Keyboard - Apps on Google Play Buyurungüle güle kullanın 1625577276 Ben çözümbuldum arkadaşlar.touchpalden daha kaliteli bir T9 klavye buldum. Süper birşey...
  2. D

Çözüldü Mıuı Güncellemesinden Sonra Touchpal Klavye açılmıyor

Ben çözümbuldum arkadaşlar.touchpalden daha kaliteli bir T9 klavye buldum. Süper birşey Linki paylaşıyorum Tamo Türkçe Klavye - Turkish Keyboard - Apps on Google Play Buyurungüle güle kullanın
  3. D

Çözüldü TouchPal Klavye

Şirkete ben hergün yazıyorm. Seni beni bip leyen yok ki.adamların umrunda bile değil 1625561720 Kardeş senin bu dediklerini hergün yapıyorum ama malesef!!!
  4. D

Yardım güncelleme sonrası klavye hatası

Adi herifler adam gibi bir güncelleme yapamıyorlar.yaptıkları güncelleme de illa ki bir sorun oluyor. Çakallık bedava ...
  5. D

Ben denedim. Ve daha neler neler denedim ama malesef olmuyor! Uygulama çok güzel bir şekilde kuruluyor.ayarlarını yapmada da sorun yok.ama mesaj yazmaya gelince klavye piyasa da yok.çıkmıyor klavye.ve bir kaç saniye sonra klavye durdu diye uyarı geliyor.yani denemediğim birşey kalmadı SONUÇ...
  6. D

Ne yaptın da ihtiyaç duymadın kardeş? Başka t9 klavye mi buldun? Varmı öyle önerebileceğinn touchpal gibi kaliteli t9 klavye,? 1625246688 Aynen yusuf kardeşim Bir çok kişi aynı durumda Malesef alıştığımız klavye yi artık kullanıyoruz Araştırmaya devam ediliyor, sende araştır bulursan çözüm...
  7. D

Mod (EdXposed) Keyboard Tinter - Gereksiz ama hoş

Ben iki gündür çözüm arıyorum ama bulamadim
  8. D

Bende varım.note 10s .uygulamayı kuruyorum fakat acilmiyor
  9. D

Çözüldü TouchPal Klavye

Aynı sorun bende de var. Touchpal klavye yi kuruyorum ama açılmıyor. Resmi not 10s aldım.ama uzun süredir bu önceki telefonumda kullandığım touchpal klavyeyi buna da kurdum fakat açılmıyor. Yeni telefon aldığıma pişman oldum 1625077082 Nerede o çok iyi biliyorum çözerim diyen android çiler. Hadi...
Üst Alt