derdest kullanıcısının son içeriği

1. D

Sohbet Sonunda Bende iPhone’cu Oldum

Konuya benimde katkım olsun, iphone 14 promax 1tb aldım çok sürmedi 1 hafta kullanabildim mi 11 ultraya geri döndüm onuda birine söz verdim geride dönemedim poco x4 pro kullanıyorum inanın iosa değişmem elimdeki telefonumu sayın Skorpi hocam konuya güzel bir açıklama yapmış kürkçü dükkanına geri...
  2. D

Yardım Akbank sorunu mi 11 ultra

Çözüm olarak yazılan tüm yöntemleri denedim göndermiyor aynı hatayı veriyor. Mi 11 ultranin sistem uygulamarindan birini uzaktan erişim olarak görüyor. Rootlu telefonu olan varsa bir şeyler kaldırıp deneyip bilgi verebilirmi?
  3. D

Soru Xiaomi Mi 10 ULTRA miui 14 eu rom neden çıkmıyor

Merhabalar mi 11 ultra rom yukendiginde imei gidermi bilgisi olan varmı
  4. D

Yardım Akbank sorunu mi 11 ultra

Benim telefonda mi 11 ultra her yolu denedim olmadı çözebilecek arkadaş varsa yardımcı olsun. Başka telefona yükledim oradan hallediyorum şimdilik. Sadece akbank mobil de başka bankalarda yok 1676613762 Arka ekranı kapattim olmuyor
  5. D

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

size özel mesaj yollamıştım
  6. D

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

kolay gelsin yardım edebiirmisiniz telefonum fasboot ekranında kaldı
  7. D

Rehber Android 11'deki Obb Klasör sorununu çözme

1632936088 Root olmadan data klasörüne kopyalama yapmak mümkünmü. Daha doğrusu bu klasöre yapıştırmak mümkünmü?
  8. D

Çözüldü Arama kaydetme özelliği?

Verdiğiniz program çok güzel , yanlız bluetooth kulaklık takılı iken kayıt yapmıyor.
  9. D

MIUI 12 POCO X3 NFC - Hindistan Kararlı Rom V12.0.2.0.QJGINXM İndirme Bağlantıları

Kolay gelsin poco x3 pro roomu , aynısımı burdaki belirttiğiniz roomlarla. Birde ses kayıt özelliği hangi roomda aktif kesin bilgi verebilirmisiniz?
  10. D

Yardım Mi band 4 WhatsApp bildirim sorunu

Arkadaşlar mi 9 t kullanyorum mi band 4 bilekliğe whatsap bildirimleri gelmiyordu. Çözüm olarak Ayarlar/Uygulamalar/Uygulama kilidi/Hassas Bildirimleri Gizlemek Istiyor.... Buradan whatsapp çıkardığımda gelmeye başladı.
  11. D

Rehber Mi 9 T (Orijinal) Fastboot Rom Yükleme

Bende aynı hatayı aldım çözüm olarak miflash daha düşük bir versiyon indirdim sorunsuz halloldu.
  12. D

Rehber Mi 9 T (Orijinal) Fastboot Rom Yükleme

Merhabalar bende mi 9t vatandan aldığım cihazı rootladım magisk güncelleme var dedi yaptım telefon fastbootta kaldı. Rom yüklemek için ugraşıyorum mi flaş refresh dediğimde c deki room içindekiler gelmiyor. telefonun içindeki roomuda bilmiyorum ne olduğunu yardımcı oursanız sevinirim.
Üst Alt