denizssl kullanıcısının son içeriği

1. D

Ana Başlık Android 10 ve 9 için Xposed Kurulumu [Mi8 Denendi][Magisk Modülü]

Mi 6'da yapmaya çalıştım ve telefon açılış ekranında kaldı. Ne yapmam gerekiyor Edit: Biraz araştırma yapıp twrp üzerinden magisk modüllerini sildim bootlooptan çıktı. AMa ben hala posed kurmak istiyorum. Sorunsuz kuramaz mıyım? (Mi 6) EDIT 2: Arkadaşlar kurulum yapmayı başardım. Son sürümü...
  2. D

Gcam MIUI 11 gcam mi6 sorunu

Cihazda camera2api'nin açık olması gerekiyor
  3. D

Soru Telefonda ara sıra böyle yazılar çıkmaya başladı. Bunlar nedir?

Herhangi bir uygulamadayken çıkıyor. Belki ana ekranda
  4. D

Soru Mi 9 lite bu ne simgeyi bilen var mı?

Erişilebilirlik ayarıyla ilgili bir simge diye tahmin ediyorum. Erişilebilirlik ayarlarından yazıyı sese çevirme gibi bir şey açtığınız için olabilir onu kontrol edin
  5. D

Soru Telefonda ara sıra böyle yazılar çıkmaya başladı. Bunlar nedir?

Bir iki gündür şöyle hata bildirimleri çıkıyor telefonda. Okuyamayıp kaçırdıklarım da oldu. 2 tanesini çekebildim. Yardım eder misiniz? Bir sorun mu var?
  6. D

Soru Mi 6'nın 4.5g çalışıyor mu ?

4.5G ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım. Alın mis gibi kullanın
  7. D

Madalya YouTube Kanalımızı Takip Edin Madalya Kazanın

Abone olundu, bildirimler açıldı :)
  8. D

Sohbet Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Mi 9 MIUI 11 güncelleme sonrası sorunlar olmaya basladi

Dili değiştirdiğinizde düzelmesi lazım. Geçici bir sorun. Ayrıca ev çok güzelmiş :)
  9. D

Yardım Mi8 lite çöp oldu

Bi yazılım hatasından dolayı telefonun çöp olduğunu söylemek ve bütün markayı kötüleyip pişman olduğunu söylemek. Bu şey gibi, 30 soruluk bi sınavdaki 29 doğrunun arasındaki 1 yanlışın bütün sınavı iptal etmesi.
  10. D

MIUI 11 Mi 6 Cihazıma MIUI 11 Güncellemesi Geldi

Okul çıkışı telefonu açtım ve güncelleme bildirimini gördüm. Günlerdir beklediğim güncelleme gelmiş mutluyum :D Eve vardığımda kurup yorumlarımı paylaşacağım. Edit: Kurdum ve kurcaladım. Çok ayrıntı yazamam zaten ne olup bittiğini biliyorsunuz. Mi 6lara Android 10 gelmediğinden MIUI 11'in...
  11. D

Yardım Mi 6 - Kamera Camındaki Buhar Lekesi

Cevabınız için teşekkür ederim. Sadece bilgi olsun diye söylüyorum; pil süresi ve şarj olma konusunda hiçbir sorun yaşamıyorum. Kamera konusunda bir fikriniz var mı?
  12. D

Yardım Mi 6 - Kamera Camındaki Buhar Lekesi

Merhaba. Xiaomi Mi 6 cihazımın kamera camlarında buğulanma var. Bir forumda başka birinin de bu sorunu yaşadığını görmüştüm. Telefonun kapağının yanlarında ufak kalkmalar var. Tırnağım içine girebiliyor. Ordan içeri buhar girme ihtimali olabilir diye düşündüm. Bu neyden kaynaklanıyor ve nasıl...
Üst Alt