denizoksum kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım redmi note 8 pro şarj çok hızlı

tüm gece sinyal mi alıyor demek apple samsung huawei sabaha kdar sinyal vs almıyor bildirim geldiği halde bende bildirim yok pil düşüyor.pil kllanım istatisliği androil sistemi yüzde 18 whatsap 17 xiaomi hizmet 15 google play 9 ekran 8 ben hiç hayatımda böyle telefonda böyle bişiylere bakmadım
  2. D

eşimin huawei de deniyorum 100 100 de gee çıkarıp sabah takıyorum düşmüyor bunda düşüyor hızlı bir düşüm var bunu servise versem servis nasıl dener ne kadar zamanda dener bilmiyorum 4500 mah fakan değil sanırım batarya
  3. D

arkad 1575526756 arkadaşlar hala soruma çözüm bulamadım sanırım telefonu satıcam başka bi telefona gidicem en azından sarjının mantıksız gitmediği bi yere.
  4. D

Yardım Mİ NOTE 8 PRO HIZLI SARJ

arkadaşlar telefonu alalı 1 ay oldu ve bu hızlı sarj muhabeti devam ediyor.gece 100 100 olan sabah 90 92 88 se düşüyor.pil kullanım istatisliği xiaomi hizmet çerçevesi ni yüklü tutuyor.eşimde 3000 lik huawei var 100 de yüz kalıp 100 de yüz sabah kalıyor lütfen yardım sıkıldım bu sorundan
  5. D

zaten mi 11 de şuan yüklü format derken fabrika ayarımı yoksa hard reset format mı
  6. D

yani ben facebook instgram twiter bile kullanmıyorum bi kaç oyun mynet sahibinden letgo vs yani anormal programda yok ama böyle şarj yemesi açıkcası bi kaça düzelmezse ben gine bildiğim telefonlara dönmek zorunda kalırım sonuçta batarya büyük diye aldım
  7. D

arkadaşlar telefonu alalı 1 ay oldu gece 100 100 iken sabah yüzde 90 lara düşüyor hücre bekleme yüzde 31 android sistemi 24,50 ben anlamadım sabah kalktığımda ekranda hani bildirim senkrnozyon olsa neyse bildirimde yok bu kadar bi telefon sarj yediğini görmedim neyi kapatmam lazım biliyorsunuz...
  8. D

Çözüldü Galeri Uygulamasındaki Farklı Klasörler

arkadaşlar ekstra bir sorum var telefonu yeni aldım galeride birçok klasör var bunları teke düşüremiyormuyum yoksa herşey bulut yüzünden mi sürekli klasör açıyor 1573044775 mesela ben başka bir telefonumdan resimleri aktadır şimdik bunda hangileri var anlamadım her resim 3 er tane var
  9. D

Yardım sim kart

daha önce bunla ilgili türktelekomun programını kurdum rehber yedeklemeyi sonra kendime mail attım dosya geldi ama içi boş çıktı.gelelim gmail olayına belki de 15 senedir gmail kullanıyorum ve 15 seneki önceki insanların bile telefonları duruyor.ayrıca gmailden tekrar tek tek isim nasıl...
  10. D

Yardım sim kart

ustam en çok kullanımı mi hizmet çerçevesi yiyor gözüküyor yüzde 30 larda arkasından yüzde 20 android yiyor gözüküyor oyun oynamzsan baya gidicek gibi duruo ama hiçbir uygulamaya adam gibi girip çıkmıyorum
  11. D

Soru bildirim

letgo whats bildirimlerinde ekrana bildirim düşmüyor bunlarda bildirim ekranında açık
  12. D

Soru sarj note 8 pro

telefon 1 günlük full sarj 2.5 saat kullanımda yüzde 4 gitmesi normal mi oyun oynamadan.
  13. D

Soru sorularım

arkadaşlar note 8 pro aldım daha öncekindeki sim olayımı çözemedik.bir kaç sorularım olucak 1-telefonda bildirim geldiğinde led ışık yanmıyor fakat led ışık bildiirm açık 2-telefon 1 günlük full sarj 2.5 saat kullanımda yüzde 4 gitmesi normal mi oyun oynamadan. 3-letgo whats bildirimlerinde...
  14. D

Yardım sim kart

usta ben veri değil rehber olayını sim de tutmak istiyorum .birde 2 günlük telefon 4500 mah bataryalı daha oyuna girmeden 2.5 saatte yüzde 4 gitmesi normal mi sizce
  15. D

Yardım sim kart

arkadaşlar ben ilkkez xiaomi telefon kullanıyorum note 8 pro yu aldım.sim rehberine ekle olayını nasıl halledebilirim.hiçbirşeyi telefon hafızasına kaydetmek yada gmaile koymak istemiyorum
Üst Alt