denizmavi kullanıcısının son içeriği

1. D

redmi note 3 mtk aktivasyon şifresi problemi..

iyi günler nasılsınız redmi note3 mtk kullanıyorum. geçen yıldan bu yana hiçbir güncelleme yapamadım. aktivasyon olayını halen çözemedim :( yardımcı olabilir misiniz? Bu problemi çözen oldu mu? Hiçbir güncelleme yapmadan kullanıyorum telefonu. Mtk işlemci note 3. Bu sorun yüzünden telefondan soğudum
  2. D

ben halen aynı problemi yaşıyorum. yardımcı olacak arkadaşlar varmı?
  3. D

Yardım yeni rom yükleyememe/ farklı cloud hesabı görme

Sorun halen devam ediyor. Eski rom kullanıyom yeni rom yükleyemiyoruz maalesef. sorunu çözen duyan varmı acaba
  4. D

Bu problemi çözen oldu mu? Halen en eski rom ile idare ediyoruz :(
  5. D

Rehber Xiaomi Miui Hesabı Şifresini Unutursanız Ne Yapacaksınız ?

Herkesin bayramını kutlarım Maalesef halen bir çözüm bulmuş değilim. eski rom ile idare ediyorum ancak yeni rom kullanmak istiyorum ve yeni romları gördükçe üzülüyorum
  6. D

hocam telefonu aldığım arkadaşa ulaşamıyorum. çünkü ben 2.alıcıdan aldım telefonu
  7. D

Bu sorunu çözen arkadaşlar varsa deneyimlerini lütfen paylaşsınlar çünkü aynı sıkıntıdan bende müzdaribim
  8. D

Anlatılan yöntemi kullanan arkadaşlar varmı? Burada problem telefona kayıtlı cloud hesabını bulması ve onun şifresini istemesi. Cihaz clloud hesabını tespit edince Telefon numarasına bakmıyor ki!
  9. D

iyi günler xiaomi redmi note 3 cihazıma daha önce çıkan yeni romları yükleyebiliyorudum. ancak 7.3 romları ile birlikte yeni rom attığımda cihaz bul özelliği sayesinde bana ait olmayan bir hesap karşıma çıkmakta ve şifresini bilemediğim için bir sonraki aşamaya geçememekteyim. bu nedenle...
  10. D

Dostum aynı problemi bende yaşıyorum. Muhtemelen imei atılırken cloud hesaba bağlanmış ve ilişkilendirilmiş. Ben komple format attım, aynı imei attım aynı problem devam etti. Eski sürüm rom attım. Farklı imei olmadığı için deneyemedim. Şuan 7.2.5 kullanıyorum ama söylediğin gibi yeni romların...
  11. D

Redmi Note 3 Stabil Rom 7.1.6 Çoklu dil destekli

hocam kilit kapalı. xiaomi sitesine başvuruda bulundum açılması için henüz cevap gelmedi. nasıl yükleyecekseniz? teamviewer ile mi?
  12. D

rica etsem linkini yollar mısınız? en son çıkan global versiyonu yükleyen varmı? tavsiye ediyor musunuz?
  13. D

arkadaşlar selamlar bendeki redm.i note 3. 2.el aldım ve rom olarak MIUI 7.0 kararlı 7.0.22.0 8lhncncj) kurulu.(sanırım bu rom oluyor. resmi sitesinden baktım global sürüm v7.1 var. orjinal olanı yüklemek istiyorum ancak pek başarılı olamadım. bir zip dosyası indirdim ancak onu yükleyemedim...
Üst Alt