denizci535 kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Xiaomi 13 Ultra Rom Hakk.

Hocam s23 ultradan geçmek üzereyim geçeyim mi kalayimmi
  2. D

Sohbet Geçersiz MMI kodu ussd kodu aktif yapmak

Arkadaşlar bilmeyen var diye yazıyorum. Miroom yukledim mmi ve ussd kodu hatası alıyordum. Bunu su sekil asıyoruz. İnternet sebekemizi 3g veya 2g ye alıp sorgulamamızı yaptığımızda hatasız kodları alırız.. Merhaba mesela *952# gibi. Bu burada kalsın herkes bilgilensin.
  3. D

Yardım Twrpden global rom kurulabilirmi ?

Peki orjinal rom atarsa bl kilidi kilitlenir mi?
  4. D

MIUI 11 Xiaomi Mi Max 3 - MIUI 11.2 Android 10 - 20.3.26 EU Beta ROM

Masik x rom link varmı hocam
  5. D

Yardım TWRP Şifre istiyor

Masik x link varsa paylassana
  6. D

Masik x i yükleyin..
  7. D

Hocam öyle değil format data bölümünde silince yes diye elinizle yazıp sileceksiniz ... Kendiniz secmeyeceksiniz. Umarım anlamışsınızdır. Araştır az bu kadar dilim donduguyle. Yes dedikten sonra herşey silindikten sonra recovery bölümünden çıkmadan rom atacaksınız. Kolay gelsin.
  8. D

MIUI 11 Xiaomi Mi Max 3 - MIUI 11.2 Android 10 - 20.3.26 EU Beta ROM

Hocam pil performans vs hemen hemen aynı ben stabil den geçtim taş çatlasa 1 saat fark eder bence stabil eu arasında kalanlar stabilde kalsin geçmesin. Ben sadece root için geçtim bu kadar.
  9. D

Yardım Xiaomi EU Romlarda Geçişlerinde Kasma

Mi Max 3 kullanıyorum bende de eu da bi 2 gündür kasıyor şaka gibi. Neden bilmiyorum ama ben Google klavyeden şüpheleniyorum.
  10. D

Tema VorteX Time (Markette Yayında) Karanlık Mod Destekli

Destek için yükledim beğendim yolun açık olsun
  11. D

Rom En iyisi eu.rom

MIUI 20.1.21 sürümü ekran surelerim
  12. D

Rom En iyisi eu.rom

Bende herhangi bir sorun yok. Mi Max 3
  13. D

Rom En iyisi eu.rom

Bu kadar tartışma yeterli kısaca şöyle anlatayım. Eu rom da 9.5 saat ekran alırsanız miroom da taş çatlasın 11... Şimdi iki rom kullanan biri olarak eksileri söyleyeyim. Eu rom otamatik güncelleme alabiliyor olması en büyük artısı bu. Ve stabil olması düzenli rom olması 2tik romu üste çıkarıyor...
  14. D

Rom En iyisi eu.rom

Eu 20.1.21 iyi
  15. D

Rom En iyisi eu.rom

Vallaha eu rom akıo.. miroom da şarj iyi gibi ama bence eu rom 2sini de denedim en iyisi orantılı olarak eu... Boşuna rom aramayın derim.
Üst Alt