deneyci kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Mi note 10 lite sim kart okumuyor

Sim kart yuvası anakartla oynandıysa çok hassas sim kart sökme takma işlemi rahat oluyor mu aynısı başıma geldi çok hassas sim yuvası 2-3 kez sök tak yaparak çözüme kavuşturdum.
  2. D

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Kolay Gelsin Dostlar Mi note 10 lite var bendede. Benim sıkıntım rehber varsayılan hesap olarak telefonu kayıt seçemiyorum çünkü gözükmüyor çözüm önerileriniz.
  3. D

Soru Mi Note 10 Lite Ekran Koruyucu Tavsiyesi

Hiç bir kayıp yok dokunma , algılama kaybı yok fakat çizgi göze geliyor 1300 tl den bahsediyolar serviste kargo ile istiyor telefonu covid yüzünden en güzeli beklemek galiba Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. D

Soru Mi Note 10 Lite Ekran Koruyucu Tavsiyesi

Bende koruyucu varken alt. Sol köşeden çatlattım ekranı allalı 20 gün olmamıştı. Sizce ekran değiştirmelimi Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. D

Yardım Xiaomi Mi Router 3 Güncel Versiyon

Peki detaylı geniş anlatımı var mı nasıl yapılabileceği konusunda bir bilgi ? Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. D

Onasıl bişey Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. D

2.26.39 sürümünü bulan yok mu Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. D

Bende bunu gösterdi bugün Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. D

bende arıyorum sanırım 2.10.46
  10. D

MIUI 12 Mi 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.QJIMIXM İndirme Bağlantıları

Resim Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. D

Kusura bakmayın ama başaramadım ota bağlantısının indirmesini indirdim zilli gösterdim hatalı dedi zip i açtım fakat neyi yol olarak gösterilen bilmiyorum Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. D

Teşekkürler Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. D

kullanan var mı stabil mi ? 1600068755 ota bağlantısını kullanarak indirdimzip i açtım room klasörünüoluşturdum fakat güncellemeye dosyayı gösteremiyorum.
Üst Alt