deneme123456 kullanıcısının son içeriği

1. D

Çözüldü İnat TV Magisk

Senin amacın sorununu çözmek değil, muhabbet etmek. Anlatıyoruz, hiçbirini yapmıyorsun. Root ile imeinin bi alakası yok. Root atmak için magisk şart. Magisk üzerinden ya da twrpden söylediğim şekilde rootu kaldırabilirsin. Bunlar çözüm. Sen hala, şöyle yapayım böyle edeyim deyip duruyorsun...
  2. D

Çözüldü İnat TV Magisk

Yo, ne alakası var root ile imei'nin?
  3. D

Çözüldü İnat TV Magisk

tamam ben de senin root ile işin yok, kaldır diyorum zaten. magisk uygulamasının giriş ekranında yazan yerden ya da anlattığım şekilde. ne uğraşıyorsun boş yere gizlemekle falan?
  4. D

Çözüldü İnat TV Magisk

Bunlarla boşuna niye uğraşıyorsun? Root kullanmıyorsun zaten. Ya magisk uygulamasından magiski kaldırı seç ya da indirdiğin magisk uygulamasının ismini uninstall.zip olarak değiştirip recoveryden flashla rootu kaldır keyfine bak.
  5. D

Rom MIUI - LIAM | MIUI 14 | V14.0.4.0.TJUCNXM

İndirme linki değişmiş. Şuradan indirebilirsin.
  6. D

Rom MIUI - LIAM | MIUI 14 | V14.0.4.0.TJUCNXM

Gereksinimler: Bootloader kilidi açık, Custom Recovery yüklü olmalı. Kurulum Talimatları: Varsa yedeğinizi alın. ofox veya twrp üzerinden full wipe + format data romu flashla ve bitti. Rom Detayları: Temel: Xiaomi.eu 14.0.4 Stable ( Alioth ) Kernel: Perf Android Sürümü: 13 Bazı Özellikler ve...
  7. D

Soru Hangi miui sürümünü tavsiye edersiniz ?

Eliterom 13.0.9 global stabil sürümünü kullanıyorum bence şu an en stabil rom bu. Fazla özelleştirmesi yok, lite versiyonu ücretsiz olduğu için ama özelleştirmeye gerek de yok bence.
  8. D

Yardım POCO X3 PRO AOSP vs MIUI ROM

https://ports.retardpro.ml
  9. D

Yardım POCO X3 PRO AOSP vs MIUI ROM

Miui sr quark II kullanıyorum şu an. Bir eksisini görmedim. Crdroid'den geçme sebebim de game turbo ve şarj süresi. Tavsiye edebilirim.
  10. D

MIUI 13 POCO X3 Pro – Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SJUIDXM İndirme Bağlantıları

Miui roma geçmeyi düşünüyorum ama endonezya mı, global mi, xiaomi eu rom mu karar veremedim. Önerisi olan var mı?
  11. D

Yardım Stabil Kalıcı AOSPRom/MiuiRom ve Kernel önerisi (Detaylı)

Aralarında bir fark yok en üsttekini kur. Kendi kullandığım config dosyasını da paylaştım mesajımda zaten. Başka da bir şey kullanmıyorum ekstra. Ben genelde geliştiricinin sahip olduğu telefon modellerine bakıp gcam seçiyorum ama modelden modele çok da fark olmuyor. Zaten sorun olursa uygulama...
  12. D

Yardım Şarj %5 ve altında gps ve wifi aktif oluyor

Telefonun kapandığında en son konumunu bulabilmen için açılıyor. Bu ayarı telefonu kurarken sana sorup açıyor. Muhtemelen farkında olmadan onay vermişsin. Ayrıca şarjının %5'lere kadar inmesi pil sağlığı açısından olumsuz. Şarjını mümkünse %20'nin altına düşürmemeye dikkat etmelisin. Bu şekilde...
  13. D

Önemli değil. Ben de bayağı şaşırdım ne diyor bu adam diye. :) Pixel experience en hatalı romdu bu telefonda. Demek ki düzeltmişler. A13 tam oturmamış hissettirdi bana o yüzden a12 devam şimdilik. Magisk konusunda da fikirlerimi söyledim zaten.
  14. D

Dalga mı geçiyon reis? 5 madde soru sordun hepsine tek tek cevap yazdık. Sanki git internette araştır dedik.
  15. D

Config dosyası eklenmemiş şuraya yükledim belki denemek istersin: 97.3 KB file on MEGA
Üst Alt