DemonizeD kullanıcısının son içeriği

1. D

Satış Redmi Note 3 pro gold, Redmi Note 4(3/64), REdmi 4 prime gold 3/32

Hocam 4 64 hangisi oluyor tam çözemedim Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. D

Soru Redmi note3 Pro kasma ve donma sorunu ?

Teşekkürler hemen bakıyorum Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. D

Bl kilidini açamadım hocam %50de hata verdi. Telefonu aldığım arkadaş global rom atmış o zaman açıktı ama Android 6.01 gelince kapanmış otomatik. Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. D

Merhaba forumdaşlar, yaklaşık 5-6 aydır bu telefonu kullanıyorum. 2-3 gün önce birden bire telefonda yavaşlama kasma vs oldu. Belki düzelir diye bekledim düzelmedi format attım yine düzelmedi. miui 8.2.1.0 sürümü bu sorun olmadan 2 hafta önce felan geldi yani onla da alakalı olacağını...
  5. D

Satış SIFIR Xiaomi Mi 5s- 64gb / Mi5s Plus 128gB /Mimax pro 64gb / Note 4 64gb / Lemax2 / Cool 1s

Konu uplandı mı tam anlamadım note 3 pro yada note 4 arıyorum Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. D

Alış Xiaomi Redmi Note3 Pro (32-3 Siyah) Alınır...

Malesef aldım 850 TL verdim bide sağlık olsun Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. D

Ekranım kırıldı :(

Merhabalar bugün telefonu yere düşürdüm ekran kırıldı banggood da 20 dolara ön panel satılıyor almayı düşünüyorum ama bunu nasıl takacağım basit bir iş midir yada forumda bu işlerle ilgilenen biri var mıdır yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  8. D

Güncel siyah renk alınır Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. D

Merhaba hocam konunuzu gördüm ama siyah tükendi yazıyor ben siyah arıyorum mevcutsa görüşelim.
  10. D

Elinde olanlar bana ulaşırsa sevinirim.
  11. D

Yardım Banggood Hakkında EDI-received

Bu konuda çok hassas davranıyorlar. Benim pil şarj cihazına bile telefon muamelesi yaptılar içindeki devre yüzünden neyse ki hallettik bi şekilde Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. D

Redmi Note 3 - 4G yada 4.5G sorunu

Arkadaşlar eski avea hattım vardı 4.5g için bir umutla yeni sim kart aldım ancak gün boyu uğraşmama rağmen 4.5 g yapamadım telefonu :) LTE öncelikli ve hattın 4.5 g ayarları tam. Önce sorunun yaşadığım bölgedeki servis ağlarından kaynaklı olduğunu sandım ama başka bi telefonda kusursuz...
  13. D

Sohbet Redmi Note 4

Redmi Note 3 pro al hocam telefonu elimden dusurmedigim halde 2 güne yakın gidiyor nerdeyse şarjı gece yatarken fantazi olsun diye takiyom sarja :) s.d 650 candır mtkdan uzak durun Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. D

Ahize çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar aramalarda telefon sürekli hoparlörde kalıyor soldaki hoparlör işaretini açsam da kapasam da hep hoparlörde kalıyor sorun ne olabilir acaba ayarları kurcaladım ama birşey bulamadım. Sorunun çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Edit: Konu açmak için erken...
  15. D

Andorid 6'dan 5.1'e dönüş sorunları / SORUN ÇÖZÜLDÜ İLK MESAJDA BİLGİ VAR

Hocam bende 5.1 var hiç 6.0 yapmak için uğraşmasam mı acaba [emoji1] Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt