Demirli kullanıcısının son içeriği

1. D

Ana Başlık Xiaomi Mi Mix 4 Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

kullanan yok mu hiç ? ön kamera deneyimi nasıl ?
  2. D

Rom Mi MIX 3 – Çin Stabil V12.5.1.0.QEECNXM (15.07.2021)

orjinal demiş burada kastedilen custom rom'un orjinali mi ? miui 12.5.1 eu nun orjinali mi ? kafa karıştı
  3. D

bu içinde Türkçe dil olan resmi rom değil mi ? eğer öyle ise nasıl yaptınız ?
  4. D

Rom Mi Mix 3 5G - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.PEMMIXM İndirme Bağlantıları

Bu telefonun ram seçenekleri nedir ? 6 gb dan yüksek 8 / 10 gb ram modeli var mı ? Varsa nasıl temin edebilirim ?
  5. D

Yardım Mi Mix 3 Açılmıyor

Doğubank'ta 850 tl ye yan sanayi 1950 tl ye çerçeveli orijinal fiyat verdiler. yan sanayi olanı taktırdım. temassızlık yapmış artı olarak flex kablo için de 100 tl aldılar. şimdi kafamda deli soru var. arıza sadece flex kabloda mıydı ? ekran otomatik parlaklık gitti. sabit aynı ışıkta kalıyor
  6. D

ilk yazdığım posta ekleme yapacaktım ama nasıl yapılacağını bulamadım. Sabah alarmı çaldı telefonun ama ekran hala simsiyah hiç tepki yok
  7. D

Merhaba arkadaşlar. Bugün arabanın içinde telefonu yüzüstü paspasın üstüne düştü ama çalışmaya devam etti. En son navigasyonu kullandım müşteriye girerken ekranı kapattım. Müşteride arama yapmak için telefonu cebimden çıkarttığımda ekran tamamen açık yeşil renk olmuş ve hiç tepki vermiyordu...
  8. D

Soru Mi Mix 3 Ekran Kırılması

Merhaba bana da özelden paylaşabilir misiniz ? Benim de ekran önce tamamen yeşil oldu ve hiç tepki vermedi. kapattım telefonu şimdi açılmıyor. 10 sn.ye basılı tutunca titreşim geliyor ama ekran yok
  9. D

Yardım Mi Mix 3 Çin Sürümü TWRP

hangi rom o ? bende miui_MIMIX3_V12.5.1.0.QEECNXM_b008b041ef_10.0 kurmak üzereydim bu sorunu görünce duraksadım
  10. D

benim telefonum yurtdışı (8/128) üzerindeki rom 12.0.1.0 QEECNXM ( stabil ) telefon Türkçe. Bu 12.5 rom yüklesem sıkıntı olur mu ?
  11. D

Ana Başlık Xiaomi Mi Mix 3

Sadece isim değişmiş yine turbo şarj ediyor. şarj süresinde fark göremedim. Fark var mı sizce ?
  12. D

Telefona güncelleme geldi ama kimse bir şey yazmamış. yükleyen olmadı mı ?
  13. D

Tamamdır hallettim.
  14. D

yok yazmıyor. şöyle bir link buldum Mi Flash Tool Nasıl Kullanılır? - Flashlama Kılavuzu - Mi Community - Xiaomi ama telefona uygun .tgz uzantılı dosya için link tıkladığımda hata veriyor
Üst Alt