Demirbjk kullanıcısının son içeriği

1. D

Soru Mi11T almalı mıyım?

Benimde yaklaşık 15-20 gün oldu herhalde bende memnunum telefondan kamera beklentim yüksek olmadığı için problem değil Kalici kayıt olayına gelirsek süre dolana kadar böyle kullanicam daha sonrada güncelleme yapmasam da olur o şekilde kayıt yaptırıp devam ederim diye düşünüyorum redmi note 7 den...
  2. D

Soru Mi11T almalı mıyım?

Dün gece 23:00 da %93 sarjdan çıkardım.gece vardiyası işte calisiyorum wifi ve Bluetooth açık müzik dinledim arada ufak bir oyun oynuyorum bazen ve sosyal medya şu an saat 15:14 durum bu 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. D

Soru Mi11T almalı mıyım?

Geçen gün yükledim bariz olmasada biraz daha az gidiyor sanki sarjz. zaten kullanıcı olarak oyun oynamıyorum sosyal medya YouTube Whatsapp vs öyle aman aman da hızlı bitmiyor yani 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. D

Soru Mi11T almalı mıyım?

Arkadaşlar mi11T 8/256 ile tanıştık bugün satın aldım bakalım artık umarım üzmez 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. D

Soru Mi11T almalı mıyım?

Cevaplar için teşekkürler Sanırim benim işimi görecek bir cihaz kamera çokta önemli değil benim için oyun olarakta çok bir oyun oynadığım yok y.disi bir cihaz bakicam artık Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. D

Soru Mi11T almalı mıyım?

Arkadaşlar merhaba Room root vs işleri ile alakası olmayan standart bir kullaniciyim red mi note 7 kullanıyorum.yavasladi ve performansı düştü o yüzden Mi11T düşünüyorum tabi ki fiyatlar malum o yüzden yurt dışı olacak. Bu repair işleri vs beni zorlar mı yada karşıma farklı problemler çıkar mı...
  7. D

Soru Redmi note 7 almak istiyorum

Tabiki veriyorlar kutudan çıkıyor benim sorum başka birşey yani hızlı şarj olayı yanlış anlasilmisim Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. D

Beyler buradan yazıyorum tekrar telefonu migrostan aldim.bugun kurulum yaptım soru şu ki bu telefonda hızlı şarj olayı varmı? Eşimin note8 i var onun adaptörü kullansam hızlı mı olacak yada mi5 in adaptörü ile kullansam hızlı ibaresi yok gerçi onlarida denedim ama anlayamadim Redmi Note 7...
  9. D

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Yok hattim Vodafone değil.semers tercihlerim arasinda. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. D

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Arkadaşlar boluyorum ama kusura bakmayın nacizane tavsiye istiyorum redmi note 7 için sipariş vermiştim iptal ettim.soru şu root room vs işlerden anlamam mi5 prime kullanıyorum şu anda.sizce güvenilir bir satıcıdan herşeyi hazır bir mi8 se mi yoksa hiç maceraya girme redmi note 7 mi al dersiniz...
  11. D

2 senedir mi5 prime kullanıyorum bugün redmi note 7 siparişi verdim.mi5 ten memnun kaldım umarim note7 de beni üzmez.mi8se veya lite bakıyordum aslında ama root işleri kafamı kurcaladi bu telefon global olacağı için kafama yattı desem yalan olmaz.hayirlisi olsun artik MI 5 cihazımdan Tapatalk...
  12. D

Sıfır note7 almak istiyorum.renk çok önemli değil.room root işlerinden pek anlamam bu yüzden global sürüm olsun istiyorum.bu konuda yardımcı olabilecek varmı forumda. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. D

Mi5 ekran değişimi için yardim

Mi5 cihazimin ekranı kırıldı alt sol köşeden dokunmatikte bir problem yok.ekrani değiştirmek istiyorum yardımcı olabilecek var mı? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt