demiralhami kullanıcısının son içeriği

1. D

Çözüldü IMEI atılmıs cihazla Mi Hesabı acabilir miyim

selamlar arkadaslar, redmi 11s cihazım var imei atılmıs bir cihaz bunun miui hesabı acabilir miyim sorun olur mu bilemedim
  2. D

Yardım Redmi Note 11 6/128 dirençsiz imei atılıyor mu?

ankarada teknisyenlerin biri ile iletişime geçti dirençsiz olmuyormuş son olarak bilginize güvendiğimden dolayı direnç işlemi tlefona zarar verir mi? Tanıdığım bir kaç kişinin telefonuna çok zarar verdi bu işlem çekmeme sorunu batarya problemi gibi sorunlar yaratıyormuş.
  3. D

Yardım Redmi Note 11 cihazıma IMEI?

direnç işleminin telefona zararı var mı?
  4. D

Yardım Redmi Note 11 cihazıma IMEI?

ücreti mukabilinde bana IMEI desteği verbilecek biri var mı nereye ulaşsam cihaza dirençli imei atılabilir diyorlar cihazı açtırmak istemiyorum yardımcı olabilir misiniz?
  5. D

Ankara'da yazılımsal olarak imei atacak bir yer biliyor musunuz? Veya burdan birileri bana yardımcı olur mu? Elimde bozuk Xiaomi Redmi 5 plus cihaz var onun imeini buna attırsam. Teşekkür ederim.
  6. D

Selamlar herkese kıbrısda askerliğimi yaparken Redmi Note 11 6/128 modelini aldım kimi dirençli kimi dirençsiz imei atılabildiğini söylüyor bu cihaza dirençsiz imei attırmak mümkün mü? Kesin cevap alabilirsem iyi olur teşekkür ederim.
  7. D

Yardım Miui 12 Miui optimizasyonu Yok.

hepinize teşekkürler çok güzel uygulamaymış cansınız
  8. D

Rom telefonu güncelledim açılmıyor

hepsibuarada dan aldım 1583532075 nasıl yaparım bunu
  9. D

açamadım bunu bozuk diyor
  10. D

internetten almıştım global di bir onu bliyorum yurtdışı galiba 1583531833 indirdim
  11. D

yazıyordu hep en allta ortada
  12. D

evet 1583531654 kurdum
Üst Alt