Delta Servis 4 kullanıcısının son içeriği

1. Delta Servis 4

Yardım Redmi 5 plus ekran dokunmatik sorunu

Merhaba , Cihazınızı servisimize anlaşmalı olduğumuz Mng ve Yurtiçi kargo ile ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Ürününüzün teknik incelemesi sağlandıktan sonra , konu hakkında sizlere yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla Delta Teknik Servis
  2. Delta Servis 4

Yardım Xiaomi Resmi Note 4x Ekran Kararma Problemi

Merhaba Ali Bey , Kontrollerini sağlayabilmemiz adına servis kaydınıza ulaşabileceğimiz bilgileri özel mesaj yoluyla iletebilir misiniz ? Servis geçmişini inceleyerek, daha net bilgi verme ve hatalı bir süreç varsa düzeltme adına çözüm üretebileceğimizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla Delta...
  3. Delta Servis 4

Ana Başlık Delta Bölge Servisleri Hakkında

Merhaba , Servis kaydınıza ulaşabileceğimiz bilgileri özel mesaj yoluyla iletmeniz halinde sizlere yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla Delta Teknik Servis
  4. Delta Servis 4

Yardım Ekran değişimi

Merhaba , Cihazınızın garantisi servisimize ait ise gönderim sağlayabilirsiniz. Servis bünyesinde yanlızca cam değişimi yapılmamaktadır. Ücret bilgisi için özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla Delta Teknik Servis
  5. Delta Servis 4

Yardım Redmi 8 pro desen problemi

Merhaba , Cihaz ilk açıldığında , uzun süre açılmadığında ve yanlış şifre denemelerinden sonra parmak iziyle açılmamaktadır. Öncelikli şifre desen kilididir. Hard reset işlemi için aşağıdaki linkten destek alabilirsiniz. Sorun devam eder ise cihazınızın garantisinin mevcut olduğu teknik...
  6. Delta Servis 4

Yardım Mi note 3

Merhaba , Cihazınızın arızasıyla alakalı , garantisinin mevcut olduğu teknik servisten destek alabilirsiniz. Saygılarımızla Delta Teknik Servis
  7. Delta Servis 4

Yardım REDMİ 8A WİFİ BAĞLANTI KOPMASİ

Merhaba , Cihazınızın arızasıyla alakalı , garantisinin mevcut olduğu teknik servisten destek alabilirsiniz. Saygılarımızla Delta Teknik Servis
  8. Delta Servis 4

Yardım Hepsiburada uzerinden aldığım cihazın IMEI kayıt dışı

Merhaba , Size ulaşabileceğimiz bilgileri özel mesaj yoluyla tarafımıza iletmeniz halinde konu hakkında yardımcı olabiliriz. Saygılarımızla Delta Teknik Servis
  9. Delta Servis 4

Yardım POCOPHONE F1 İade Yok Onarım Yok?

Değerli Müşterimiz , Tarafınıza yardımcı olabilmek adına servis kaydınıza ulaşabileceğimiz , sisteme kayıtlı cep telefonu , servis form veya imei numaranızı özel mesaj yoluyla iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Delta Teknik Servis
  10. Delta Servis 4

Yardım Red mi note 7 arka kamera ters foto

Merhaba , Kamera ayarlarınızı sıfırlayarak deneyebilir misiniz ? Problem devam eder ise cihazınızın garantisinin mevcut olduğu teknik servisten destek alabilirsiniz. Saygılarımızla Delta Teknik Servis
  11. Delta Servis 4

Yardım Mi 8 garip ekran sorunu

Merhaba , Merkez servisimizin dışında bölge servislerimiz de bulunmaktadır. Telefon İçin Teknik Servis DeltaServis.com.tr'de sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Yurt içi ve mng kargo ile anlaşmamız mevcuttur. Ücretsiz bir şekilde gönderim sağlayabilirsiniz. Cihazınızı servisimize...
  12. Delta Servis 4

Yardım Pil sorunu

Merhaba , Belirtmiş olduğunuz pil kullanımı normal değildir. Cihazınızın garantisi servisimize ait ise gönderim sağlar iseniz detaylı inceleyebiliriz. Saygılarımızla Delta Teknik Servis
  13. Delta Servis 4

Yardım Mi 8 garip ekran sorunu

Merhaba , Cihazınızın garantisi firmamıza ait ise gönderim sağlayabilirsiniz. Teknik ekibimizin cihazınızı incelemesi gerekmektedir. Belirtmiş olduğunuz şikayetle alakalı uzaktan destek olmamız mümkün değildir. Saygılarımızla Delta Teknik Servis
  14. Delta Servis 4

Yardım wifi açılmıyor

Merhaba , Belirtmiş olduğunuz arızalar yazılımdan kaynaklanmaktadır. Cihazınızın garantisi servisimize ait ise gönderim sağlayabilirsiniz. Konu hakkında tarafınıza yardımcı olabiliriz. Saygılarımızla Delta Teknik Servis
  15. Delta Servis 4

Yardım Delta Servis - N11 - AlGötür (Furkan Teknoloji) - 5 Aydır Telefonum Yok

Merhaba , Cihazınıza yapılan teknik incelemeler neticesinde , ilgili sensörlerin flash entegresinde kaynaklanan kısa devre ve entegre bozulmasından çalışmadığı tespit edilmiştir. Cihazınızda belirtmiş olduğumuz arızaların giderilmesi için anakart değişimi yapılması gerekmektedir.Flash entegresi...
Üst Alt