DeLLy kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Çağrı kaydedici kayıt sonrası kaydı dinleyememe sorunu

onlar işe yaramadı globaldeyken eu'ya geçince sıkıntı bitti
  2. D

Sorunu eu rom kurarak çözdüm bence diğer romlara gitmeye gerek yok.
  3. D

Tavsiye BL Açıldıktan Sonra

Eu+ability kernel derim ben Kullandıkça daha çok seviyorum resimde ekran süresi sabahtan akşama telefon elimden düşmedi oyun ve video
  4. D

Soru Yeni aldığım Xiaomi Red mi note 9S Aldığım telefon pil çabuk bitiyor gibi

bence garantiye gönderim yeğende var en basitinden global romla 21 pubg maçı atıyor tek şarjla
  5. D

Mod Miui Arama ve Mesajlaşma

Poco x3 nfc de çalışmadı telefonu resetliyor direk orange foxa geçiyor. Sim tanımadığından
  6. D

Yardım Miui mesajlaşma uygulaması çalıştırma

Merhaba hayırlı sabahlar, Miui mesajlaşma uygulamasını cihaza apm olarak yüklediğimde sürekli duruduruluyor çalıştırabilirmiyiz. İyi çalışmalar
  7. D

Merhaba Arkadaşlar, Çağrı kaydediciyi aktif ettingen sonra çağrılarım kayıt yapıyor dosya oluşuyor. Dinlemek istediğimde ses yok dosyada boş kayıt gibi sessiz codeclerdendir dedim müzik ve ses oynatıcları ile çalıştırdım gene olmadı. İyi çalışmalar
  8. D

Yardım MIUI 12.0.6 Ota rom kuramıyorum

Merhaba Arkadaşlar, Telefonuma güncelleme mesajı geldi. Ondan sonra kayboldu gitti ota olarak yüklemeyek istedim dosyayı indirdim yükleyemiyorum çünki paket yüklemek için menü yok kilit açık global room var. İyi çalışmalar.
  9. D

Soru Oyunlarda ısınma ve Wifi Problemi

Merhaba Arkadaşlar , Cihazı alalı bir ay olmuştur, Bu aralar çok sık başıma gelen birşey oyun oynarken aşırı ısınma ve wifilerde kopma sorunu yaşamaktayım. Çözümü varmıdır. Sürüm miui 12.0.4 unloock kilidi açıktır.
Üst Alt