Delibey99 kullanıcısının son içeriği

1. Delibey99

Tema Bu Simge Paketin Adını Bilen Var mı?

Arattigim zaman bu çıkıyor
  2. Delibey99

Çözüldü Mi 10 pro dosyalarım erişim sorunu

1617313075 Merhaba arkadaşlar üstte açıklama yazamadığım sorunu buraya yazıyorum eu rom 12.2.4 sürümündeyim dosyalarımda erişim kısıtlı sorunu yaşıyorum çözümü ne acaba sadece data ve obb klasöründe bu sorun var
  3. Delibey99

Çözüldü Xiaomi Redmi Note 8 Mi Account Bypass Mi Account Şifresi Unutulmuş

hocam aynı sorun bendede var bl kapalı mi hesap istiyor. ne numara soruyor nede mail hesabı. eng ile bişeyler denedim ama kaldıramadım bir türlü yöntemi varmıdır acaba ?
  4. Delibey99

Mod Mi 9 Kernel Ve Mod Optimal Android 10 [Root] {Güncel}

hocam evira 2.6 mod optimal 4.0.4 sıfırlanmış cihaza kurdum antutu 472k çıktı
  5. Delibey99

Çözüldü Hesap bilgisi

Selam arkadaşlar konu dışı ama MIUI forum hesabım 2017 den beri var ama hala yeni üye yazıyor nasıl değişir yada gösterimden kalkar
  6. Delibey99

Rom Mi note 10 için Rusya rom

Teşekkür ederim sağolun
  7. Delibey99

Rom Mi note 10 için Rusya rom

Kullandığınız romun linki varmı acaba
  8. Delibey99

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Şuan k20 Pro 8-128 modelini kullanıyorum ve çok memnunum
  9. Delibey99

Çözüldü İmei problemi lütfen yardım

konu çözülmüştür arkadaşlar teiekkür ederim herkese..
  10. Delibey99

Hocam işin ehli benim yazılımcı aynı zamanda programcıyım daha önce defalarca bu işlemi yaptım ilk defa böyle oldu 2 gündür uğraşıyorum çözemedim efs
  11. Delibey99

Attık ustam değerler değişmedi
  12. Delibey99

Merhaba arkadaşlar mi a1 cihazıma downgrade yaparken şebeke gitti imeiler 0 görünüyor cihaz yurtiçi cihazı sürüm düşürme konusundaki talimatları harfiyen yaptım daha öncede yapmıştım başka cihazlarda sıkıntı çıkmamıştı ama bu cihazda böyle bir sorunla karşılaştım çözümü nedir acaba
Üst Alt