Deli81 kullanıcısının son içeriği

1. Deli81

Yardım Redmi note 9 dokunmatik sorunu

Kardeşimin telefonun ekranı kırılmıştı belli bir süre bu şekilde kullandı bu sürede dokunmatik ekran arada bir çalışmıyor dokunmayı algılamıyordu açıp kapatınca telefon kendine geliyordu. Bunun ekran kırıklığından kaynaklandığını düşünüyordum ekran 1 hafta önce değişti ama süreç yine aynı...
  2. Deli81

Yardım Redmi note 12 pro + Rom yüklerken hata

Arkadaş 15 dk çözdü sorunu gerçekten teşekkür ederim.
  3. Deli81

Yardım Redmi note 12 pro + Rom yüklerken hata

Arkadaşlar xiaomitools v2 ile rom yüklerken fotoğraf da ki hatayı aldım. Tekrar dene dedim ama sonuç değişmedi. Bende cancel basıp çıktım. Şu an telefon kendi kendine açılıp kapanıyor. Mi logosu ve altında power by android yazısı çıkıyor. Üstte de kilit simgesi açık gözüküyor. Ses açma ve kilit...
  4. Deli81

Ana Başlık Mi9T/Redmi K20 Global Romlar

Hocam bu romlar unlock olmayan cihazlara uygulanıyor mu ?
  5. Deli81

Çözüldü Mi Flash Tool kurulum hatası

Dostları kurulum da bu hatayı alıyorum daha önce bu sorunu yaşayan var mı ? 1585259471 Sorunu çözdüm bahsedilen konuma log klasörü oluşturdum düzeldi.
  6. Deli81

Yardım Bootloader kilidi kaldırma garanti sorunu

Dostlar mi 9t bootloader kilidini açıp android sürüm düşürüp tekrar kitlediğimiz de bunu garanti anlaya biliyor mu ?
  7. Deli81

Çözüldü Xiaomitool V2 ile önceki sürüme denmek mümkün mü ?

Bootloader kilitli bir cihazı önceki sürüme döndürmek mümkün mü bu yazılımla ?
  8. Deli81

Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

Mi 9T için uygun global romları nereden bulabilirim. (android 9 için)
  9. Deli81

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Odanın en güzel yerine asarız
  10. Deli81

Yardım Android 10 sonrası pil tüketimi...

Kullanım oranı yine aynı kaldı bende yani %18 ile %25 arası değişiyor. Ama anladığım kadarıyla bu sadece Android sistemi değil içinde başka algoritmalar daha çalışıyor. Onun için fazla gösteriyor olabilir (Tamamen tahmin bir şey bildiğimden değil) Yani sonuçta Android sistemi %20 tükettiğinde...
  11. Deli81

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

Dostum telefonu şarja taktım artık bir sonra ki sefer elimde kalan SS'ler bunlar. MIUI sürümü : MIUI Global 11.0.4 Kararlı (QFJMIXM)
  12. Deli81

Diğer Mi 9T Ekran Süresi Paylaşımı

Son sürüm yüklü cihaz %50 Sabit parlaklık ekran süresininin %80 de 4.5G açıktı Tüm süre boyunca bluetooth kulaklık ve mi band 4 bağlı total de 1 saat basit oyunlar var. senkronizasyon açık 11: 15 dakika ekran süresi
  13. Deli81

Yardım Android 10 sonrası pil tüketimi...

Dostum dün bende aynı konuyu açtım bu Android sisteminin yüksek batarya tüketimini kafaya taktım telefonu alalı 4-5 gün olmuştu. İnternette önerilen bütün denemeleri yaptım ama bu meret devamlı aynı kaldı %18 ile 25 arası tüketim yapıyordu. Bende bugün pes ettim telefonu tam kurdum yoluma...
  14. Deli81

Yardım Mi 9 T Android 10 Android sistemi pil sorunu

Tabii ekran süresi bir çok etken var. Ekran parlaklık ayarında dediğin gibi oyun sürelerine kadar çok fark ediyor. Ama ben bu testleri sabit %50 parlaklıkta ve sadece Chrome ve sosyal medya kullandım. Yani 8 saatlik ekran süresinde oyun hiç yoktu. Parlaklığı otomatik yapıp bir de oyun oynasam...
Üst Alt