DEJAVU0610 kullanıcısının son içeriği

1. DEJAVU0610

Yardım Redmi Note 10 Pro Çağrı Sorunu

Merhaba. yaklaşık 10 gün öncesinde Migros mağazasından Redmi Note 10 Pro 256 GB 8 GB RAM özellikleri bulunan cep telefonunu aldım ve kullanmaya başladım. Daha öncesinde Note 8 Pro yu çift hattım ile kullanıyordum. hiçbir sorun yaşamamıştım. Yeni almış olduğum Note 10 Pro cep telefonumda...
  2. DEJAVU0610

Soru Xiaomi mi tv stick 4k (yeni model) recovery modu

Merhaba bu sorunu bende yaşıyorum. Lakin bir türlü hard reset bölümüne giremiyorum. Bu sorunu cözen birisi olmadı acaba
  3. DEJAVU0610

Çözüldü Redmi Note 8 Pro Ekran Döndürme Sorunu ve Çözümü - 24.10.2019

Merhaba arkadaşlar. Yeni almış olduğum redmi note 8 pro cep telefonumda kayıt ettiğim fotoğraf ve videoları izlerken ekran dönmüyor ve çok üzülüyordum. Bu sorunu kendi uğraşlarım sonrasında buldum. Ana ekranı parmağınızla yukarıdan aşağıya çekin uygulama kısayolları bölümünde "döndürme kapalı"...
  4. DEJAVU0610

Soru Redmi Note 8 Pro - Hava Durumu Widget Saat Sorunu

Merhaba Sevgili Arkadaşlar. Yaklaşık 1 hafta öncesinde Redmi Note 8 Pro cep telefonunu Migros mağazasından satın aldım. daha önceki telefonumda CM LAUNCHER 3D lisanslı apk başlatıcı kullanmaktaydım. ayrıca yine lisanlı olarak WEATHER @ CLOCK WİDGET - Sürüm 4.1.2.3 sürümünü ( Devexpert.NET )...
Üst Alt