DejaLoin kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Kamera hatası

Bekliyorum hocam MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. D

Yardım Kamera hatası

Hocam tavsiyeniz nedir bu konu ile ilgili.. Şöyle birşey keşfettim çihaz sıcak değilken çalışıyor bu sıcaklıktan kastım ilk açılıştan Bir 10 dakika filan ama cihaz ısınınca mesela bir instagrama yada Facebooka girdikten sonra oluşan hatayı veriyor oyun filan demiyorum... şu ana kadar üç rom...
  3. D

Yardım Kamera hatası

Şu an memlekette olduğum için rom yükleme şansım yok ama deneyeceğim teşekkür ederim MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. D

Yardım Kamera hatası

Merhaba arkadaşlar çok zamandır sıkıntısını çektiğim ama pek önemsemediğim lakin şu sıralar çok canımı sıkan bir durumu paylaşmak istiyorum önceden bir kere hata veren kamera şimdi hiç çalışmıyor telefonu açıp kapatıyorum açılıyor fotoğraf çekiyorum sonra çıkıp tekrar girdiğimde açılmıyor yada...
  5. D

Rom Yeni Güncelleme Geldi

Aynı durum bende de var ? Biraz problemli sanırım MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. D

Mi5s MIUI Global 9.1 Güncellemesi

Valla ben bayadır kullanıyorum kamera canavar bir problem yok jersey normal temiz bir şekilde çalışıyor MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. D

Yardım 3. Parti Uygulamalardan Sorunu

Teşekkür ederim hocam MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. D

Yardım 3. Parti Uygulamalardan Sorunu

Bu 3. Parti kaynaklardan gelen temalar desteklenmemektedir. erer:download!auth rejected 402 bu hata ile ilgili bilgisi olan var mı 5s miui 9 dan kaynaklanıyor olma ihtimali olabilir mi ?
  9. D

Mi5s MIUI Global 9.1 Güncellemesi

Uygulama üzerinden kurdum şuan hiç sıkıntısız çalışıyor hemen hemen 24 saattir kullanıyorum temiz bi şekilde çalışıyor arkadaşlar. sadece şebeke 8 de daha mı iyiydi ?
Üst Alt