Dejaay kullanıcısının son içeriği

1. Dejaay

Yardım Root Atınca Sım Kart Okumuyor

Şu sıra bu sorunu yaşayan ya da yaşayacak olanlar açısından bir de ben başımdan geçenleri yazayım: Ben de mi 5s kullanıcısıyım. (Telefonum rootlu bu arada) v9.5.4.0 NAGMIFD sürümü gelince yükliyeyim dedim. Yükledim ancak supersu 'yu aktif edince ya da tekrar yükleyince sim kartı görmedi. Ayrıca...
  2. Dejaay

Mİ5 GOLD renk telefonun arka kapağındaki baskı etiketi hakkında

(Kendileri ile gittigidiyor çözüm mekezi üzerinden iletişim kumaya çalışmıştım) Benim açımdan yukarda da dediğim gibi sorun yok. Şu anda da eşim telefonu sorunsuz kullanıyor. Bilgilendirici ve aydınlatıcı cevabınız için teşekkür ederim.
  3. Dejaay

Edelim Ahmet hocam da. Sıkıntı büyükmüş. Adamlar bana yaktıkları ve arka kapağını değiştirdikleri ürünü göndermişler. Arka kapağı açınca telefonun baskı gelen yerinini yandığını gördüm. Ayrıca keskin bir yanık kokusu var. Fotoğraflarda da görülecektir. Ayrıca arka kapak cam değil bildiğin...
  4. Dejaay

Merhaba, Gittigidiyor cepport satıcısından 2 gün önce gold renk mi5 telefon aldım. Telefon bu gün elime geçti ancak arka kapakta fotoğrafta gördüğünüz gibi bir baskı var. Çıkmıyor da. Jelatin de değil. Herkeste mi böyle. Yoksa sadece ben de mi var. Ne diyorsunuz?
  5. Dejaay

Satıldı Açılmamış Kutusunda Xiaomi Mİ5 32GB Siyah Renk

Fiyat: 1150 liradır. Ürün kapalı kutusundadır ve kullanılmamıştır. Faturası,imei kaydı her şeyi tamdır. İthalat ürünü olduğu için BTK'dan da kayıtlıdır. Ankara içi elden teslim edilir.
  6. Dejaay

Xiaomi Mi 5s kamera çöküş ayari

Genel bir sıkıntı. Donanımsal.. Ben de yok diyenlere itibar etme, farketmemişlerdir.
  7. Dejaay

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

mi5s için TWRP KURULUMU dosyalarını paylaşacak var mı? Yapmadım bi türlü..
  8. Dejaay

Ana Başlık Sıkça Sorulan Sorular

"Bootlader Kilidi Açılırken %50'de kalıyor. Nasıl Düzeltebilirim? Bootloader kilidi kaldırılırken cihazınızda China Developer/Chna Beta ROM yüklü, başvuru yaptığınız ve onaylanan Mi Hesabının unlock yapacağınız cihazda kayıtlı ve bilgisayarınızın 64 bit olması gerekir. Bu 3 şarttan biri...
Üst Alt