degerli43 kullanıcısının son içeriği

1. D

Soru note 11s imei

çözüm buldum. google arama- ayarlar-erişilebilirlik- gürültü önleyici mikrofonu kapatın. yankı sorunu kalmıyor. rom olarak hyperos hindistan rom var. global romda bu seçenek çıkıyor mu bilmiyorum
  2. D

Soru note 11s imei

benim cihaz da yankı yapıyor. karşıdaki kendi sesini duyuyor. çözüm buldunuz mu
  3. D

Soru Uygulama Simgeleri

teşekkürler 😊
  4. D

Soru Uygulama Simgeleri

Arkadaşlar uygulama simgelerini MIUI launcherdaki gibi yapmak istiyorum. Temalar uygulamasında istediğim şekilde gözüküyor ama uygulayinca poco simgeleri çıkıyor. Launcher Poco son sürüm 4 yani. Rom: 12.5.6 Endonezya Stok Soldaki istedigim, sağdaki uygulanan...
  5. D

MIUI 12.5 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RJGIDXM İndirme Bağlantıları

dün geldi. daha hızlı gibi sanki. kasmaya denk gelmedim 12.5.1 de şarj çabuk bitiyordu bu bir iki güne belli olur
  6. D

Mod Mi 10T Lite TWRP 3.5.A10

telefon bende olmadığı için bilemedim :)
  7. D

Mod Mi 10T Lite TWRP 3.5.A10

twrp yüklemeden orangefox yüklenebiliyor mu?
  8. D

MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.7.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

ben de 2 gün önce yaptım aynısını... globalden çok daha akıcı önceki sürüme göre görsel açıdan aşırı fark yok. tam ekran modunda alta çizgi gelmiş bildirimlerin şekli değişmiş
  9. D

MIUI 12 Poco X3 NFC Xiaomi.Eu Stabil Rom 12.0.4.0.QJGMIXM

Endonezya romunda ne yaparsak yapalım 3 günden sonra şişiyor. ben her şarja taktıgımda yeniden başlatıyorum hiç bir sorun kalmıyor.
  10. D

Yardım Poco x3 donmaya başladı

Endonezya romunu kurup 2-3 günde bir yeniden başlatınca en ufak sorun olmuyor
Üst Alt