deezy154 kullanıcısının son içeriği

1. deezy154

Yardım User_Refresh_Rate 1 Olmasına Rağmen YouTube 60 HZ Kalıyor

hocam ben rootlu olduğum için telefon üzerinden hallettim, benden optimizasyonu kapatmamı istemedi. maalesef bilemiyorum :(
  2. deezy154

Yardım User_Refresh_Rate 1 Olmasına Rağmen YouTube 60 HZ Kalıyor

"settings database editor" isimli uygulamayı indirdim, adb üzerinden bir iki izin vermenizi istiyor. ardından "secure table" sekmesindeki user_refresh_rate'i 1 yapıp telefonu yeniden başlatınca 120 hz oldu youtube uygulaması
  3. deezy154

Rom Mi 11t global Miui 14 A13 TKWMIXM Rom

hocam miui 14ün endonezya sürümü çıkmış, benim ondan şu anda haberim oldu :D şu anda bilgisayara erişimim yok, olduğu zaman bakacağım
  4. deezy154

hayır hocam 14'ün boot.img dosyasini magiskle patchleyip flashlamanız lazım. siz 14'ün boot.img dosyasını mı istiyorsunuz? bana endonezya dediniz ama miui 14 global sürüm diye biliyorum endonezya değil.
  5. deezy154

hocam maalesef endo sürümü elimde yok ben miui 14 global sürümdeyim fakat siz istediğiniz endo sürümünün fastboot dosyasını indirip açın, onun içinde sanıyorum ki boot klasörü içinde boot.img dosyası olması lazım. fastboot dosyaları zaten dump edilmiş halde geliyolar. miui 14 ilk başta fastboot...
  6. deezy154

hocam hiçbir fikrim yok, başka bir arkadaşta daha çalışmadı nedense
  7. deezy154

hocam maalesef telefonla çok ilgilenmediğim için şarj süresine bakamıyorum. globalden endonezya hakkında da bir fikrim yok maalesef, ama sürüm düşeceği için belki sıkıntılar çıkabilir. çıkmasa bile google'ın global romda yüklü uygulamaları endonezyaya geçince kalabilir..
  8. deezy154

Uygulama MIUI için en iyi Dynamic Island uygulama önerisi

hocam hem uygulamanın kendisinden, hem de dynamic island uygulamasından bildirim geliyor. onu nasıl çözdünüz
  9. deezy154

hocam ben hiçbir değişiklik göremedim. sadece ayarlardaki simgeler değişmiş o kadar. customiuizer'ı ben kendim root ile kurdum.
  10. deezy154

Yardım Xiaomi 11T MIUI 14 güncellemesi yardım..

hocam ben de tam bulunduğunuz romdan, söylediğiniz roma geçtim dün akşam. anlattığım yöntemle. hiçbir şey olmadı. bu denemeyi de benden başka yapan birisi yoktur, kime sorsanız mantıksız diyecektir. hem android 12'den 13'e, hem de endonezyadan globale geçtim. fakat hiçbir şey olmadı. bir şey...
  11. deezy154

aynen kalıyor hiçbir şey sıfırlanmıyor
  12. deezy154

xiaomi 11t miui 14 Global boot.img dosyası(Mega linki): burada yedek(Google drive linki): burada hocam bu verdiğim boot.img'ı telefona atın. magisk ile patchleyin. burdaki konuda anlatımı var. konu: burada klavye içinse, ayarlara girip sistem navigasyonu diye arattım. (ben hareketler ile...
  13. deezy154

hocam şurada bir uygulama buldum ota dosyaları içinden boot.img ayıklamak için. fakat herkes anlamayabilir nasıl kullanıldığını. o yüzden boot.img'ı bir yere yüklemeyi düşünüyorum. siz onu magisk ile patchleyip yüklersiniz isterseniz
  14. deezy154

hayır bende her şey olduğu gibi geldi. sadece ufak tefek aksaklıklar çıktı. mesela 3. parti bir fotoğraf düzenleme uygulaması android 13'te çalışmadı. google klavyenin alt kısmında boş bir bar ortaya çıktı, onu çözdüm. elimde boot.img dosyası olmadığı için root atamadım fakat onun da çözümünü...
  15. deezy154

hocam evet aynı şaşkınlıkları ben de yaşadım. sonuna kadar haklısınız. bazen ben de girip girip gözlerimi ovuşturuyorum yanlış mı gördüm diye :D
Üst Alt