deepscream kullanıcısının son içeriği

1. D

Çözüldü Aynı Hesabla Farklı Cihazda Bootloader Açmak

Çok teşekkür ederim :) bu kadar hızlı çözüm beklemiyordum iyi forumlar :)
  2. D

başvuru onaylanınca download ettiğim unlock dosyası vardı ekteki kısım
  3. D

yani mi5 için gönderdikleri dosyayla unlock işlemi yapabilirim doğrumu anladım? evet 30 gün geçti :)
  4. D

Merhaba Mi5 kullanıyordum Mi5s aldım. mi5s in bootloader ını açmak için yeniden başvuru yapmam mı gerekiyor, yoksa mi5 için kullandığım hesabı mi5s te açsam aynı dosyayla unlock yapabilirmiyim?
  5. D

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

teşekkürler
  6. D

GÜNCELLEME SORUNU

merhaba miui 8 global beta kullanıyorum otadan güncelleme yapmak istediğimde kapanıyor ve twrp modunda açılıyor zip ile twrp den yüklemeyi denedim ancak hata veriyor nasıl halledebilirim ?
  7. D

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

merhaba çin developer romunu yükleyip unlock yaptım tekrar flash ile global stable yada developer sürümünü yüklesem bootloader geri kapanırmı acaba ?
  8. D

Transparan arka plan ve bildirim

Merhaba arkadaşlar iki sorum olacak olacak birincisi son kullanılan uygulamalar kısmı neden transparan yada blur efekti değil sade bi arka plan var bir kaç video izledim ve izlediğim cihazlarda arka plan transparan. benim için grafik kaliteli ön plandadır. ikincisi örneğin whatsapp tan birkaç...
  9. D

Soru Mİ 5 BATARYA DOLUM SÜRESİ

Türkiye!de satılan ürünlerde adaptör farklı çıkıyor ben dün aksam taktığımda ortalama 30-35 dk da %40 doldurdu
  10. D

Hayırlı olsun o halde :) MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. D

Türkiyede bulmam mumkun mu acaba bunu malum 20 30 gün kargo beklemek baya sabır işi [emoji5] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. D

30 dk da %60 iyi bi rakam bence yorum için teşekkürler :)
  13. D

Benim adaptörün bilgileri şu şekilde Model MDY-03-AF Output : 5V=2A/9V=1.2A/12V=1A Sizinkini de öğrenme sansim varmi acaba ? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. D

Merhaba geçen hafta içerisinde Türkiye'de satılan model mi 5 aldım, yanlış hatırlamıyorsam 40 dk gibi bi sürede %60 şarj olaması gerekiyor ama ben bu süreyi görmedim hiç biraz araştırma yaptım adaptörleri çinde satılan ürünlerle farklıymış sizdeki dolum süreleri ne kadar ? ikincisi hızlı dolum...
Üst Alt