Decameron kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Mi 6 MIUI 9 Kararlıdan MIUI 10 Beta'ya Geçiş

Of ne olmuş öyle. Geçmiş olsun.
  2. D

Hocam yükledim, sıkıntı yok çok daha iyi oldu. Daha da seri kesinlikle :)
  3. D

Merhabalar tekrardan. Anladım hocam anladım da, Mi 5X'te iken eu.beta kullanıyordum pek bir problemi yoktu aslında. MIUI Global ne zaman gelir bilemiyorum, yüklemeli miyim betayı? Bug vs var mıdır?
  4. D

Neden geçemiyorum betadan globale bir daha? MIUI 10 global kararlı ne zaman gelecek peki?
  5. D

Arkadaşlar selam. Mi 6 sipariş etmiştim bugün elime ulaştı. Cihazda global MIUI 9 kararlı yüklü. Direkt güncelleyiciden güncelleme paketiyle geçebilir miyim MIUI 10'a yoksa ekstra bir şey yapmam gerekir mi?
  6. D

Soru Mi 6 için 1080p 60FPS gelmeyecek mi?

Arkadaşlar, acil cevap lazım. Ne diyorsunuz? Mi 6'da ekran ve kamera Note FE için geride açıkcası. Mi 6 bir canavar evet de, yeni modellerde çıkmışken ve fiyatı da bu kadar yükselmişken değer mi?
  7. D

Note FE için ne diyorsunuz arkadaşlar, alınır mı? Mi 6'da ghost screen olayından korkuyorum bir de şimdi Mi 8 falan da çıktı.
  8. D

Modül ile gerçek anlamda 60FPS çekilebiliyorsa tamam da, o da root gerektiriyor. Güncelleme yaptığında modül falan kalmıyor ortada.
  9. D

Aynı soruyu size de sorayım. 5X kullanırken, böyle kamera da videoda falan bazı yerlerde kasmalar oluyordu. Mi 6'da aynı şey mevcut mu?
  10. D

Siz Mi 6 kullanıyorsunuz sanırım. Bir şey soracağım, 60FPS olmaması benim için açıkcası büyük bir sorun. 5X kullanırken, böyle kamera da videoda falan bazı yerlerde kasmalar oluyordu. Mi 6'da aynı şey mevcut mu?
  11. D

Arkadaşlar selam. Mi 6 almayı düşünüyorum. Mi 8 SE almak isterdim, lakin o kadar vaktim yok. SE için 1080p 120FPS getirmişler, Mi 6 hala 30FPS. Hayır kamera da bunu yapabilecek bir kabiliyet de var, zaten telefonda SD 835 var. Neden hala getirmemekte ısrar ediyor Xiaomi?
  12. D

Yardım Mi 5X'e Android 8 ne zaman gelecek?

Arkadaşlar selam. Başlıkta sorduğum gibi, ne zaman gelecek? Mi 6X yeni çıkmasına rağmen gelmiş sanıyorum, bize ne zaman gelecek?
  13. D

Yardım Eu Beta'dan Stable'a Geçmek

TWRP Recovery cihazımda mevcut zaten. Peki attığım linkten mi indireceğim stable romu? Doğru değil mi o link, yanlış olmasın.
  14. D

Yardım Eu Beta'dan Stable'a Geçmek

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle belirteyim, çok bir tecrübem yok; dolayısıyla konu hakkında çok fazla bilgim de yok. Şuan da Eu Beta'nın en son sürümünü kullanıyorum. Lakin, stable'a geçmek istiyorum artık. Bir kaç sorum olacak; - Kararlıya geçersem şuan ki betanın en son sürümüyle farkları...
  15. D

Rom MIUI 9 - 8.1.11 Global Beta ROM Güncellemesi

5X için stabil önerir misiniz? Yüklemeli miyim? Çünkü bazı buglar bulunuyor ve her hafta 1.2GB güncelleme gelmesine rağmen çok büyük değişikler barındırmıyor.
Üst Alt