dearlover kullanıcısının son içeriği

1. D

Recovery poco f5 3.7 twrp

Bu özellikler Çin, EU ya da modifiye romlarda oluyor, bu sade global sürüm. Onları istiyorsanız modlu miui theme yüklerseniz magisk ile aktif hale geliyor. Ben o özellikleri çıktığından beri kullanmadım, ısınamadım. O yüzden aradığım özellikler değil onlar.
  2. D

Recovery poco f5 3.7 twrp

Selamlar. Poco F5 için custom rom kullanmak isterseniz greeshan.ru sitesindeki geliştiricinin romunu tavsiye ederim. HyperOS Endonezya global romunu custom roma çevirmiş kendisi. V2 var şu an sitede ve çok stabil ve akıcı. Gelen güncellemeleri de hemen ekliyor. Bilginize.
  3. D

MIUI 14 Xiaomi.EU V14.0.9.0 Nitro | Android 13

Bu titreşim olayı, Haptic Feedback'ten kaynaklanıyor. Ben de bu sorundan dolayı XTBUI ve bu roma ısınamadım. Ayarlardan Haptic Feedback'i kaldırmanın, ya da systemde apk sı kurulu ise onu kaldırmanın yolunu bulmak lazım. Şu an tüm sistem titreşimi Haptic'e bağlı çalışıyor.
  4. D

Rom MIUI 12.5.2 Kararlı | Android 11

Buldum hocam, teşekkürler.
  5. D

Rom MIUI 12.5.2 Kararlı | Android 11

Emrespect hocam slm, konuyu hortlatıyorum :) Bu rom halâ var mı elinizde, arşivde? 4-5 kadar link buldum eskiye dair ama hepsi kırık. Teşekkür ederim.
  6. D

MIUI 14 Xiaomi.Eu MIUI 14.0.23.3.27 | Android 13

Hocam selam, iyi bayramlar. Rom içinde Haptic feedback var mı? Varsa nasıl kaldırabilirim? Off yapınca titreşim tamamen gidiyordu stabil olan sürümde.
  7. D

MIUI 14 [Mi9T] XTBUI Enhanced 14.1.2.0 | Android 13

Hız konusunda haklısınız hocam. "Romu 3 gün kadar kullandım, stabil ve hızlıydı" XTBUI romu için bunu yazmıştım, hatta baya da şaşırmıştım bu kadar hızlı olabileceğine. Totalde rom, kamera fixi ile neredeyse kusursuz hale gelmişti ama benim batarya Deji ile değiştirmeme rağmen şu an 2700...
  8. D

Tam emin değilim hocam, dediğiniz olabilir fakat şöyle bir durum var, A12 ve A13 arasında pek fark yok yazdım ama aslında MIUI 13 ve 14 arasında da acayip bir fark söz konusu değil. En iyisi bana göre MIUI 11 idi ama o da baya eskide kaldı. Hybrid rom aslında tam bana göre, o anki rom...
  9. D

Romu 3 gün kadar kullandım, stabil ve hızlıydı fakat pil performansı -belki benim batarya sağlığı düşük ve ondadır- hiç memnun etmedi beni. 2 aydır kullandığım Ghost rom, aynı batarya ile daha iyi sonuçlar veriyor ve tekrar ona döndüm. Ayrıca A12 ve A13 arasında neredeyse 0 fark var arayüz özelinde.
  10. D

Teşekkürler hocam, elinize sağlık. Sorun çözülmüş.
  11. D

Teşekkürler. Bekleyeceğiz o zaman. Romun genel performansı şimdilik iyi.
  12. D

Romlar için teşekkürler üstad. Konudaki romun fotoğraf çekimi sonrası kapanma hatası için bir fix module var mıdır?
  13. D

Rom Evolution X 7.1 Android 13 OFFICIAL | AOSP

Normal kurulum yapıyoruz hocam. Format data ve 4 wipe yapıp romu yüklüyoruz.
  14. D

Rom Evolution X 7.1 Android 13 OFFICIAL | AOSP

https://drive.google.com/file/d/1d3RDocKodOtgj0tcRLlXAmY1D6Ze0thN/view?usp=drivesdk Link burda hocam. Gerçekten harika bir rom ve şu an kullanıyorum. Xiaomi miui 14 verse bu kadar stabil ve akıcı olmazdı sanırım. Herhangi bir sorun ya da bug görmedim.
  15. D

Soru En güncel ve stabil rom hangisi?

Webde leica camera davinci pling yazdığınız zaman, en üstteki siteden indirebilirsiniz. Telegram linkini şu an bulamadım. Uygulama silmek için de ben sdmaid kullanıyorum. Root izni verip gereksiz tüm uygulamaları silebilirsiniz. Tabi bunu yaparken neyi sildiğinizi bilmeniz gerekiyor. Pc'de...
Üst Alt