deann kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Wifi hotspot 4g ile bağlantı olmuyor.

Onlarıda denedim hocam. Zaten şuan bağlantım yeni bir apn oluşturarak bağlanıyorum ama 3g de oluyor sadece. 4g de olmuyor. Bu forum olsun farklı yerlerdeki bilgiler olsun deniyorum ama nafile.
  2. D

netteki tüm çözümleri denediğimi özellikle belirmiştim...
  3. D

Merhaba, sadece 3g ile hotspot yapabiliyorum. 4g ile internete girmiyor pc. Bağlantı var yazıyor bağlanıyor ama net yok. 4g ile hotspot bağlantısı yapmanın çözümü yok mu ? Netteki tüm çözümleri denedim. Hattım vodafone ve redmi note 4x
  4. D

Güncelleme sonrası uygulamalar kapanmıyor

Merhaba, geçenlerde 8.4.26 sürüme güncelledim telefonumu. Şimdi şöyle bir sorun oldu. Açık uygulamaları tek tek yukarı itip kapatamıyorum. Komple hepsini temizlemezsem kapanmıyorlar. Kilitlide değiller. Çözümü var mıdır?
  5. D

Yardım Mesajlarda isim gözükmüyor ?

bakayım hocam saolun
  6. D

ya kendi telefonumda sorun yok , teyzeme aldım telefon onda sorun var aldığıma bin pişman oldum resmen. sürümler farklı benim sürümü ona yüklesek düzelirmi bilmiyorum ama o işlerden de hiç anlamıyorum
  7. D

bu program sadece + 9 olayını yapıyorsa eğer benim tüm numaralar zaten +9 ekli halde
  8. D

Merhaba , mesajlarda isim gözükmüyor , +9 ekleyip denemiştim düzelmişti sonra tekrar gitti kendiliğinden nasıl düzeltcez bunu ?
  9. D

Yardım Xiaomi Note 4x Wifi Kopma Sorunu ?

Merhaba , artık delirtti beni bu telefon. telefon tuş kilidine alınca wifi kapanıyor hemen kapanmıyor bazen ama sık sık yapıyor , telefonu kilitten çıkarıyorum 4 5 sn sonra üstte wifi bağlanma şeyi tekrar geliyor. sürekli web whatsapp kullanıdğım için bağlantınız yok deyip duruyor pc de. telefon...
  10. D

Wifi kendiliğinden kapanıyor

Merhaba , Note 4x 3gb kullanıcısıyım , MIUI 9 Global 7.9.15 Beta sürümündeyim.Şöyle bir problem var.Sürekli web whatsapp açık kullandığım için sürekli telefonumda wifi açık olmak zorunda.Sık sık olmasada gün içinde epey bi wifi kendiliğinden kapanıyor telefona bakıyorum kapanmış , tuş...
Üst Alt