DeaDKiSs kullanıcısının son içeriği

1. D

Uygulama Instagram kod gönderme ve girememe sorunu

Ben hala bekliyorum henüz girmedim bakalim biraz daha zaman geçsin deneyeceğim.
  2. D

Sorunun kaynağını araştırıyorum ama bir tane adam akıllı cvp yazan yok forumlarda. Bulursam da yada yaparsam ilk buraya yazıcam. Daha önceden normal giriş yaptığımız uygulamaya şimdi kod gönder kod geliyor kodu giriyoruz girdiğimiz kod ekranında saatlerce bekliyor ne ileri ne geri. Telefondan mi...
  3. D

Denedim aynı değişen birşey. PC dende denedi bu sefer de diyordu uygulamayı kullanmak belirli bir saat geçmesi gerekiyormuş. Belirli bir zamanı denedik yine aynı. 1692228969 Hiç birşey değişmedi. Yukarda da belirttiğim gibi. Cildircam yahu ne saçma salak bir uygulama.
  4. D

Arkadaşlar bir bilen yokmu yahu.
  5. D

Merhaba Arkadaşlar Mi 10T cihazımda böyle bir sorunla karşılaştım ne yapsam girmedi. Yeni kod al diyorum hep aynı kod geliyor. Kod alıp girmeme ragmen saatlerce bekledim yine olmadı hep aynı ekranda takılı kaldı. Az önce yine denedim olmadı. Böyle sorunla karşılaşan varmı acaba bana yardımcı...
  6. D

Çekiliş [Açıklandı] Turbobit Premium Üyeliği Çekilişi

Bende katılıyorum. Deneyelim bakalım. Hayırlısı.
  7. D

Yardım Sesim karşı Tarafa cızırtılı gidiyor

Hocam ben hiçbir şekilde sorunun çözümünü ulaşamadım. Çok araştırıyorum ama hep boş. Bilen birisi yada aynı problemi yasayipta sorunu çözen ilgili arkadaşlarımız varsa lütfen göz ardı etmeyin.
  8. D

Yokmu bilen birisi arkadaşlar. Bı yardım eli uzatın lütfen.
  9. D

Bende de Mi 10T var. WhatsApp görüntülü konuşmalarda hışırtı oluyor. İşin ilginç tarafı sadece eşimin telinde yapıyor bu işi. Diğer kişilerde olmuyor. Telefon yurt dışı. IMEI işlemi yapılmış.
  10. D

Tema Fun Pro - MIUI 12/12.5/13

Aynen global Romda içe aktar seçeneği yok. Dün baktimda bugün senin yazıyı görünce aklıma geldi 7azayim d3dim.
  11. D

Tşkler hocam.
  12. D

Temalar da nasıl gorucez yada nasıl 3klicez hocam
  13. D

Rom Mi 10T / Pro – Global Stabil V12.5.2.0.RJDMIXM (13.08.2021)

Hocam ota bağlantısı yokmuydu acep..
Üst Alt