dds25 kullanıcısının son içeriği

1. dds25

Uygulama Bildirimler

Bildirim gelince üstüne basılı tutup bir daha göndermeye tıkladınız mı peki?
  2. dds25

Soru Ambient display

Custom romlarda vardır büyük ihtimal. Eu romda da olabilir bakmak lazım.
  3. dds25

Yardım Mi6x çakma rom sıkıntısı acil

bl kilidi açıksa twrp flashlayıp rom atabilirim.
  4. dds25

Madalya 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. ( Madalya )

tüm arkadaşlarımın zafer günü kutlu olsun şehitlerimizin tinleri şad mekanları uçmağ olsun. onları da sürekli hatırlanması dileğiyle.
  5. dds25

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

bana da bir madalya gerek :d
  6. dds25

Çözüldü .dat dosya sistemini açma

teşekkür ederim:)
  7. dds25

Soru Mi 8 lite Hard reset

ses açma + power sonra wipe data yes wipe cache partition(stock recovery için) TWRP için wipe format data yes.
  8. dds25

Rehber Android Rom Tool .dat-.dat.br-img Dosyaları ile Çalışın. [Parçala ve topla]

sağlam bir rehber varsa port için rica edebilir miyim?
  9. dds25

Rehber Android Rom Tool .dat-.dat.br-img Dosyaları ile Çalışın. [Parçala ve topla]

bu uygulamayla port yapılabilir mi? içinden dosyaları alıp çıkartabiliriz yani demi?
  10. dds25

hocam teşekkür ederim bir bakarım ona. hocam .dat açma diye bakayım dedim de çıkmadı kusura bakmayın teşekkür ederim bu arada.
  11. dds25

Arkadaşlar rom portlamak istiyorum ancak dosyayı .brden kurtarıp en fazla .dat yapabiliyorum devamı gelmiyor. bunu nasıl açabilirim bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  12. dds25

Yardım Mi 6 ekrana düşen bildirim sorunu

Hard reset atın hocam.
  13. dds25

Mod Mod - XPeria Keyboard [iPhone, Samsung, LG Temalı]

Hocam Android 8.1.0'da böyle oluyor bir çözümü var mıdır? Normal modluda kenarlar böyle değil ama. Var mıdır bir yöntemi?
  14. dds25

Yardım Mobil veri kapanıyor

İnternetiniz çekmiyor mu?
Üst Alt