DDEMR kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Kamera Klon/Vlog/Süper Ay/Uzun Pozlama Modları

Hocam Gcam de yuklu uzun zamandir ancak modlar yok. Evde iki tane X3 Pro var ikisindede modlar mevcut, MIUI 12.5.3.0 yüklü onlarda. Bende ise 12.5.2.0 yüklü.
  2. D

Yardım Poco M3 Güncelleme Sonrası Hareket Yok

Merhabalar bugün sabah M3 e gelen güncellemeyi yaptım sürümü hatırlamıyorum maalesef. Ancak güncellemeden sonra telefon kapandı ve bir daha açılmadı. Fastboot moduna girmiyor. Şarja takınca tepki yok. Sadece pc ye bağlayınca bağlantı sesi geliyor ve aygıt yöneticisinde com port olarak görünüyor...
  3. D

Rehber Güncelleme Sonrası Açılmayan - NV Data Is Corrupted Hatası Veren Redmi 9T ve Poco M3 Çözümü

Orjinal TR garantili cihazım bu sabah yaptığım güncelleme ile kapandı ve bir daha açılmadı. Sürümü hatırlamıyorum. Cihaz fastboota girmiyor ancak pc bağlantısı yaptığımda port olarak görünüyor ve pc den bağlantı sesi geliyor. Bu sorunu nasıl aşacağımı bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
  4. D

Yardım Kamera Klon/Vlog/Süper Ay/Uzun Pozlama Modları

Merhabalar. Note 9 Pro kullanıyorum. MIUI Global 12.5.2 (Enchanted) sürümü var şuan. Kamera modları ben ve sanırım çoğu kişide mevcut değil. Halbuki araştırdığımda MIUI 12 ile gelmiş. Evde iki adet Poco X3 Pro var, onlarda MIUI 12.5.3 mevcut ve kamera modlarının hepsi var. Bu modları getirmenin...
  5. D

Sohbet 01.10.2020 Askere gidiyorum

Diyarbakır'da gittiği yer güvenlik amacıyla sivil takınılan bir yermiş. Kendisinin sakal traşı olduğunu ve üniformalı halini hatırlamıyorum bile. :D Hatta nizamiyede kule nöbetçileri asker değil özel güvenlikti. Umarım sağ salim dönersiniz. :)
  6. D

Sohbet 01.10.2020 Askere gidiyorum

Geçen sene İzmir / Narlıdere'ye arkadaşımı acemi birliğine teslim etmek için gitmiştim. Usta birliği daha sonrasında Diyarbakır çıkmıştı. Size Kıbrıs denk gelmiş. Hayırlı tezkereler hocam. :)
  7. D

Soru Whatsapp Plus Başka Telefona Geçirmek

Buradan açık link paylaşımı yasak mı bilmediğim için özel mesaj yoluyla bağlantıyı gönderiyorum hocam.
  8. D

Soru Vanced Youtube Optimizasyon Sorunu

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim. OnbirinBiri hocamın verdiği link sayesinde Optimizasyon ile uğraşmadan kurulum gerçekleştirdim ve oturum açma problemi yaşamadım. :)
  9. D

Whatsapp Plus v9.0 kullanıyorum, son sürüm bu. Link vermek yasak mı bilmiyorum o yüzden tarayıcıya bu şekilde yazarsanız karşınıza çıkıyor hocam.
  10. D

Soru Vanced Youtube Optimizasyon Sorunu

Merhabalar. Önceki telefonumda Vanced Youtube kullanıyordum. Suan Note 9 Pro ya yüklemeye çalışıyorum ancak MIUI Optimizasyonu kapatın diyor. Onu kapatınca da stabil çalışmıyor galiba. Ne önerirsiniz?
  11. D

caglar104 Hocam sıfır kayıp ile taşıma işlemini bitirmiş bulunuyorum. Teşekkür ederim. :)
  12. D

Tamamdır hocam. Deniyorum, umarım olumlu sonucu buradan bildiririm. :)
  13. D

Hocam şuan GM6'dan Whatsapp Plus'ın dosyalarını PC'ye atmaya çalışıyorum ancak "Belirtilmemiş Hata" adlı bir problem ile karşılaşıyorum bazı dosyalarda ve kopyalama duruyor.
  14. D

Merhaba forum. Ben Muammer. Bugün Xiaomi Redmi Note 9 Pro aldım. Şuan diğer telefonum olan General Mobile GM6 dan geçiş yapmaya başlayacağım. Başlıkta belirttiğim üzere Whatsapp Plus kullanıyorum. Ve aşırı çok konuşmam var. Gerek üniversite gruplarımı gerekse özel konuşmalarımı kayıp olmadan...
Üst Alt