davutcan kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım MIUI 14 Widgetlar Kendi Kendine Siliniyor

Aşağıdaki linkten app vault yani uygulama çekmecesinin en son sürümünü indir kur, hata gidiyor. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/app-vault-xiaomi/ Düzeltme: işe yaramadı. Widgetler bir gün sonra yine siliniyor.
  2. D

Çözüldü Volte Sorunu

Playstore da hidden settings (for miui) adlı bir uygulama var onu yükle. Açınca modem test araçlarına gir. Üstteki mbn config loading yazan yere tıkla. Ortada boş bir kutucuk olacak oraya turkey yaz ve çıkan üç seçenekten Türk Telekom olanı seç. Sonra altta act yazan kutucuğa tıkla.
  3. D

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro MIUI 13 EEA | Android 12 V13.0.8.0.SJDEUXM

Buyur O sadece miui müzik uygulamasını kontrol etmiyor. Telefonda çalan tüm medyayı kontrol ediyor.
  4. D

MIUI 13 Mi 10T/10T Pro MIUI 13 EEA | Android 12 V13.0.8.0.SJDEUXM

Yeni kontrol panelini kullanmak isteyenler aşağıda ki işlemleri yapabilirler. Geliştirici seçeneklerinden 'usb üzerinden yükle' seçeneğini aktif edi, Telefonu pc ye bağlayın, System UI Plug-in 12.5.0.48.0 APK Download by Xiaomi Inc. - APKMirror adresinden yeni kotrol panelinin apk dosyasını...
  5. D

Çözüldü Apk yüklenmiyor

sağol birader
  6. D

Yardım MI9T PC görmüyor

Çözümü buldunuz mu?
  7. D

Yardım Not'lar Kasıyor

Aynı dertten muzdaripim.
  8. D

MIUI 12 9T/K20 MIUI 12 Global Stabil V12.0.0.11.QFJMIXM

yükledim göz attım beğenmedim ve şimdi xiaomi eu betaya geri dönüyorum.
  9. D

MIUI 12 9T/K20 MIUI 12 Global Stabil V12.0.0.11.QFJMIXM

kayıt olmayan kullanıcılar da yükleyip kullanabiliyor mu acaba?
  10. D

İpucu Eu Tabanlı Rom K20Pro Mi 9T Pro ya çevirmek

merhaba birtane de mi9t için paylaşabilirmisin?
  11. D

Rehber Mi9t eu rom volte açılmama çözümü.

arama ekranına *#*#86583#*#* kodunu girdin mi cihazda. Bu kodu girdiğinde volte açma kapama butonu aktif olacak. Kodu girdiğinde ekrandan bir cumle çıkacak. Sonunda disable yazdığından emin ol. Disable yazınca volte açma kapama ayarına bak
  12. D

Dediğim yöntemi denediniz mi?
  13. D

Bende gitmedi hiç. Kapatıp açmama rağmen.
  14. D

Arama yaparken arama ekranın da hd yazar
  15. D

Merhaba son gelen Xiaomi.eu güncellemeleride volte kapanmıştı. Bununla ilgili konulara da rastgeldim ve araştırma yaptım. çözümü şöyle; ayarlar / cihazım / tüm özellikler / çekirdek sürümüne üç defa tıklayarak test uygulamasına (CIT) geçiş yapın. sağ üst köşedeki menüden ek araçlar / modem test...
Üst Alt