davut83 kullanıcısının son içeriği

1. D

Tema Kaan v5 Teması

Kardeş eski temalarınızı yükleyecekmisiniz çok güzellerdi
  2. D

Tema Kaan v5 Teması

Tema magazasında ertık neden yok temaları taha,nın
  3. D

Tema FsM v5 Miui12, 13,14

Taha,nın neden magazada hiç teması kalmadı acaba hiç bulanıyorum artık
  4. D

Soru Tema indirme hatası 4001

Poco x3 pro cihaz orjinal rootda yok tema indirirken aynı hatayı alıyorum sorun neden acaba tema güncellemesini kaldırdım veriyi temizledim degişen birşey olmadı
  5. D

MIUI 12.5 Poco X3 Pro (Vayu) - Hindistan Kararlı Rom V12.5.4.0.RJUINXM İndirme Bağlantıları

Bu romu yüklersek cihaz garanti dışı kalırmı bl kilidi açık degil ve garantili cihaz googlenin arama ve mesajlarını sevmiyorum sanırım hindistan sürümünde kendi uygulamaları var yani ona göre bl kilidini açacagım cevap lütfen
  6. D

Rom Redmi Note 6 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.PEKMIXM İndirme Bağlantısı

Temiz kurulum yaptım temalarda daha önceden indirilmiş temaları neden uygulamıyor ağa baglanılamıyor hatası veriyor error download network sorunu yaşayan varmı acaba
  7. D

Haber Miui 13 Verilecek Cihaz Listesi Belli Olmuş

Kardeş listeyi ben açıklamadım burada kendi kafama birşey üretmiyorum haber kaynaklarını kendiniz takip edip bakın öyle konu kilitlenecek deyin
  8. D

Peki kardeş pekala normal geldi diyelim kendin söylüyorsun note 5 pro 12 aldı diye neden note 6 pro 12 almadı ozaman daha 12 alamayan cihaz nasıl 13 alması normal gelsin bana
  9. D

MIUI 13 güncellemesi alacak akıllı telefonların listesi daha önce ortaya çıkmıştı. Oldukça eski modellerin de yer aldığı listeyi aşağıda bulabilirsiniz: Yanlız beni Listede Şaşırtan Cihaz Redmi Note 6 Pro Oldu Çünkü Resmi Olarak Daha Mıuı 12 Almayan Cihaz Nasıl Listeye Eklenmiş Anlamadım Yada...
  10. D

MIUI 12 Masik X 16.1 [MIUI 12] Rom İndirme Bağlantıları

Eski kullandıgım miui caf 11.20.3.1 9.0 pie roma geri döndüm beta bir rom fakat özelleştirmeleri fazla güzel bir rom gcam hazır geliyor apk yüklemek yeterli oluyor
  11. D

Soru Mobil Veri İçin Rom veya Kernel

Valla kardeşim mobil veri için bulundugun bölge ve kullandıgın operatörlede alakalı olur bence ben şahsen kaç kez rom degiştirdim dönüp dolaşıp tekrar gekdigim tek rom miui caf 11 20 3.1 pie romudur özelleştirmeli bir rom öyle mobil veri konusunda birbirlerinden farklı bir durumlarını görmedim...
  12. D

MIUI 12 Masik X 16.1 [MIUI 12] Rom İndirme Bağlantıları

Note 6 pro masik p miui12 android 10 version yükledim kamerada sd karta kaydet seçenegini açıyorum kameradan çıkmadan ayarlara tekrar bakıyorum sd karta kaydet kapanmış fotografları cihaz hafızasına kaydediyor bir çözümü varmı acaba system build prop la ilgisi varmıdır oradanmı kapalı acaba...
  13. D

Yardım Redmi Note 6 Pro Miui 12 Masik Rom hk.

Denemek isteyen olursa Masik P miui 12 android 10 romu 4 gündür kullanıyorum daha önce kullandıgım masik X 13.14 15 sürümleri dahil revos miui 12 ve diger miui 12 port romları bukadar begenmemiştim herhalde şimdilik başka romada geçmem şimdilik bir sıkıntısı yok telefon hakkında kısmında 2.0ghz...
  14. D

Yardım Redmi Note 6 Pro Ekran Uyandırma Sorunu

Miui 11 ve miui 12 custom çeşitli romlar denedim çift tıkla ekran uyandırma sorunu geçmedi niye anlayamadım ayarlardan açık oldugu halde durum aynı çift tıkla kilitlemede sıkıntı yok aslında kilitlendikten hemen sonra çift tıkladıgında ekran uyanıyor fakat belli bir süre geçtikten sonra...
  15. D

Rom Redmi Note 6 Pro MiuiMix v11.0.6.0 Stable Rom

Gerek kalmadı sagolasın Masik P Miui 12 android 10 tulip Roma geçtim şimdiyi kadar geçtigim en güzel en stabil en temiz miui12 rom
Üst Alt