davut61 kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Telefonda Cihazım Miu sürüme tıklayınca hata verip direk olarak atıyor

Arkadaşlar telefonu güncellemek istiyorum sürüm moduna tıklayınca direk dışarı atıyor ve hata veriyor. Twrp ile güncelleme yapmak istediğim de giriyorum install yazan yere böyle bir sürü sayı ve harflerden oluşan bir sürü dosya çıkıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirrm
  2. D

Çözüldü Güncelleme hakkında....

teşşekür ederim sağolun
  3. D

Çözüldü Güncelleme hakkında....

Arkadaşlar telefonuma eu rom yüklü ve ona sistem güncelleme kısmından güncelleme gelmiş ancak tıklıyorum indirmiyor ve sistem güncelleme alamadı deyip hata veriyor bunu yüklemenin başka yöntemimi var telefonda twrp yüklü bu arada
  4. D

Uygulama GCam Mi Note 10

Telefon kendi kamerası daha ii gibi gece modu hariç bunda renkler tam çıkmıyor gibi soluk felan
  5. D

Yardım Mi Note 10 Pro için Camera2 Apı nasıl aktifleştiririm?

Kamerada 1080p 60 fps video kaydı var yalnız filmic pro gibi uygulama kurunca 60 fps desteği vermiyor. Üreticinin yorumlarında camera2 api den felan bahsediyordu ondan sordum. Bunun nedeni ne olabilir yada?
  6. D

Yardım Mi Note 10 Pro için Camera2 Apı nasıl aktifleştiririm?

Evet arkadaşlar soru başlıktaki gibi camera2 apı nasıl aktif hale getiririm. eu rom yüklü telefonda
  7. D

İpucu Miroom Stabil Şiddetle tavsiye

Özür dilerim eu rom var eu ile mi rom farkı varmı ki
  8. D

İpucu Miroom Stabil Şiddetle tavsiye

Mi note 10 pro global versiyon kullanıyorum. Miroom geçebilirmiyim. Hangisini kurmam gerekir
  9. D

Soru Sizce Mi Room mu ? Eu room mu?

Bende aynı soruyu soracaktım imei kayıtlı cihaz mi room nasıl geçebiliriz???
Üst Alt