datxhum kullanıcısının son içeriği

1. datxhum

Yardım Xiaomi mi5 hangi modeli almalı

Kredi kartı ile Sahibinden.com üzerinden get ile satış yapıyorlar. Veya havale ile.. Ben havale yaparak aldım gayet de memnunum.. MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. datxhum

Satış Mİ4 İÇİN ARKA KAPAK KILIFI

...
  3. datxhum

Mi5 ve Mi4S Fm radyo olmaması!

Yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba..? MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. datxhum

Soru Mİ 5 BATARYA DOLUM SÜRESİ

<br />Hızlı Şarj için kendiminde kullandığı hızlı şarj aletini tavsiye ederim.<br /><br /> [Qualcomm Sertifikalı] Aukey Hızlı Şarj 2.0 18 W USB Duvar Şarj iPhone iPad Samsung Galaxy Not Için Akıllı Hızlı Şarj Xiaomi<br /> http://s.aliexpress.com/RfyqEJ3u <br />(from AliExpress Android)<br /><br...
  5. datxhum

Satış [ByKatre] Telefon Satışı Ana Konu [Redmi Note 3 Pro eklendi.]

Hocam Oneplus lar geldi galiba.. ONEPLUS A3003 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.. Yazıyor [emoji4] [emoji4] [emoji6] MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. datxhum

Şarj 1 gün dayanmıyor

Hızlı Şarj için kendiminde kullandığı hızlı şarj aletini tavsiye ederim. [Qualcomm Sertifikalı] Aukey Hızlı Şarj 2.0 18 W USB Duvar Şarj iPhone iPad Samsung Galaxy Not Için Akıllı Hızlı Şarj Xiaomi http://s.aliexpress.com/RfyqEJ3u (from AliExpress Android) MI 4S cihazımdan Tapatalk...
  7. datxhum

Satış [ByKatre] Telefon Satışı Ana Konu [Redmi Note 3 Pro eklendi.]

Son Mi 4s i bykatre den ve daveygrohl den biz aldık. [emoji4] [emoji6] daha sonra da duymadım forumda ne bykatre nede daveygrohl hocamın mi 4s sattığını. Aldığımız iki telefondan da çok memnunuz.. MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. datxhum

Alış Xiaomi mi4s

Daha önceleri Mi 4 kullanıyordum. Ben de bir mi 4s kullanıcısı oldum.. Mi 4s kullananların telefonlarını satıp mi 5 alacağını sanmıyorum.. Aşırı derecede memnunum telefonumdan.. MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. datxhum

Yardım Çift Tıklama ile Ekran Kilidi?

En garanti yolu xiaomi mi4 'ü satıp mi4s almak.. Ben sorunu satarak çözdüm [emoji6] [emoji6] MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. datxhum

Sohbet Xiaomi Mi5 n11'de satışta!

http://www.veteknoloji.net/haber/xiaomi-mi-5-turkiye-de-satista-82735.html MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. datxhum

TÜRKÇE KLAVYE

Aynen bende onu kullanıyorum yıllardır.. O zamanlar ücretli olarak satınalmıştım. Hala kullanıyorum.. MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. datxhum

TÜRKÇE KLAVYE

Klavye ile kamera bağlantısını sormuyorsun herhalde [emoji23] [emoji23] MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. datxhum

Soru Whatsapp şifreleme

Malesef sizin dediğiniz başka bir şey benim dediğim başka bir şey.. MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. datxhum

Yardım Telefon Çağrı Yönetimi

Malesef orada bu ayar yok MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. datxhum

Yardım Telefon Çağrı Yönetimi

Merhaba arkadaşlar beni biri aradığında daha sonra telefonun kilidini açıp ekrana baktığımda hiçbir bildirim görünmüyor. Ayarlar muhtemelen aşağıdaki yerden yapılıyor ama o yeri bulamıyorum.. Bu sekmeye nasıl gidebilirim. Resimi başka bir arkadaşın telefonundan ekran resmi olarak aldım.
Üst Alt