Darxouls kullanıcısının son içeriği

1. Darxouls

Gcam [RN7 - OTHER] Google Kamera 7.0.009 V13 [TÜRKÇE][STABİL][GÜNCEL]

Hocam telefonu formatlamadan önce bi hypercam sürümü ve config kullanıyordum formattan sonra aynı config ve hypercamı yükledim ama fotoğrafları artık böyle yapıyor hangi ayarlardan dolayı olabilir sizce? (Başka configlerde sıkıntı yok ama en iyi config benim kullandığımdı)...
  2. Darxouls

Teşekkürler, bu sürümde config var mı varsa nerden bulabilirim?
  3. Darxouls

Note 7 için hangisini önerirsiniz hocam?
  4. Darxouls

Çözüldü Note 7 Gcam Önerisi

Note 7 kullanıyorum en uygun GCAM ve config atar mısınız... MİUİ 12, Android 10
  5. Darxouls

Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

Hocam bi sürümü silip başka sürüm gcam yüklerken felan tüm verileri temizle işlemi oluyordu bazı gcamlerde ona gerek varmı ve onun amacı neydi?
  6. Darxouls

Yardım Mi Kumanda Uydu Bağlama

Uydu alıcısı bu, Mi Kumanda uygulamasında ne seçsem kontrol edebilirim? Skytech ST-17000
  7. Darxouls

İnceleme Sizin favori tarayıcınız hangisi?

PCden çok kötü olduğundan en hızlısı Mozilla Firefox
  8. Darxouls

Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

Glorious Hocam v4 yükledim SS'deki ayarları yapmak yetiyor mu configsiz? Ve bende bu sürümde ağır çekim modu çalışmıyor çekince 3 4 saatlik garip bi video çıkıyor ortaya
  9. Darxouls

En stabil çalışan o mu olacak abi Note 7
  10. Darxouls

Yardım GCAM note 7

hangisini yukliyim dostum?
  11. Darxouls

Yardım GCAM note 7

Hard reset attım GCAM sürümümu bulamıyorum en iyi çalışan GCAM linkini atar mısınız note 7 için
  12. Darxouls

Peki hocam sen buradaki configlerin hangisini kullanıyorsun?
  13. Darxouls

Glorioustr Hocam merhabalar Note 7 kullanıcısıyım Stock kamerayı pek beğenmedim de bana her yönden mükemmel bir GCAM sürümü tavsiye eder misiniz. Mümkünse ayar dosyası da olsun, Çoğunlukla Portre, Doğa ve Özçekim yapıyorum. Forumda bir sürü link var kafam karıştı hepsini teker teker denemekte zor.
Üst Alt