DarthVader/L kullanıcısının son içeriği

1. DarthVader/L

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

kilit açık twrp linki çalışmıyor başka bir site den aldım dogrumu bilmiyorum ama dogru olsa bile çalışmadı
  2. DarthVader/L

Rehber Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

twrp dosyasına ulaşamıyorum link vs yok mu
  3. DarthVader/L

Soru Mi 8 Se Eu rom Vs Global rom. (Farklar nedir ?)

pixel tabi 1590934326 ordaki twrp sürümüne ulaşamıyorum yandex disk kaldırılmış buradaki sürümü indirsem olurmu MiFirm | Xiaomi firmwares & ROM download | sirius | Mi 8 SE recovery-TWRP-3.2.3-1227-XIAOMI8SE-CN-wzsx150.img bu olurmu
  4. DarthVader/L

pixel ara yüzü sevmiyorum be hocam google google içim dışım google
  5. DarthVader/L

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

beyler bayanlar kafayı sıyırdım şimdi telefonum miui 11.0.2 Q çin sürümünde ben bunu eu rom a çevirmek isitiyorum daha önce çevirdim ama şimdi ne oldu ise olmuyor agam ama gel gör ki miui çin sürümü 12 nin her sürümüne twrp ile yükleye biliyorum twrp de çin nin en güncel sürümü ben bunun twrp...
  6. DarthVader/L

hocam masik rom u çok duydum tam olarak nedir
  7. DarthVader/L

Yanlış yazmışım düzeltenlere teşekürler Globe miş aslında orda çok yazım yanlışı var da neyse önemli olan herkesin anlaması idi. ağlar Evolution X gibi hovac os vs. kurdum gerçektende pill performansı vs olsun çok iyi ama terçihim miui arayüzü çok hoş oldugu aşikar ve android gücünü alıyorum...
  8. DarthVader/L

Recovery Official Twrp (Team Win Recovery Project)

anladım başka çare yok galiba teşekürller
  9. DarthVader/L

Kafam da gezen bir soru soru o ki hangi rom u seçmeliyim kafam karışık. global rom sitesinden düzünleme seçenegi var kendin yap rom gibi bişey bu sayede içini boş doldurmak yok. eu stabil bir rom içi dolu geliyor bu sayede gereksiz boş işlerle ugraşmak yok. durum şu ki hangi rom u kursam mms ile...
  10. DarthVader/L

hocam bayadır ugraşıyom ama kafayı sıyıracagım şuanki sürümüm çin 11.0.2Q ben en güncel eu roma geçemek isitioyorum bira ara geçmişdim ama bir hatta oldu bende fastboot ile çine geçtim ama şu an olmuyor twrp yüklü twrp sürümü ise twrp nin kendi sitesinden aldım xmsirius 3.3.1 son sürüm ne...
  11. DarthVader/L

hocam miui eu 11.0.2Q yüklenmiyor fastboot atıyor twrp sorunlu galiba şuanki sürüm çin ümde
  12. DarthVader/L

Çözüldü MIUI 12 super wallpapers hakkında

hocam bende de aynı sorun var nasıl halletin acep.
Üst Alt