darknorrec kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım uygulama kasası ekleme

Arkdaşlar miui 13 'e uygulama kasasını nasıl ekleyebiliriz. Sola gittiğimizde açılan sayfadan bahsediyorum. Sadece google discovery olarak açılıyor. önceki sürümdeki halini açmanın yolu var mı? Bir video da gösteriyor ama güvenemedim:
  2. D

İpucu Xiaomi Ve Tüm Mtk İşlemcili Telefonlarda Hoparlör ve Kulaklık Sesi Yükseltme Rootsuz

evet konunun sesle ilgili olduğunu biliyorum, sadece buradaki menülerde titreşim ayarı da yapabileceğimiz yer var mı diye sormak istedim.
  3. D

İpucu Xiaomi Ve Tüm Mtk İşlemcili Telefonlarda Hoparlör ve Kulaklık Sesi Yükseltme Rootsuz

merhaba, titreşim seviyesini arttırma yapabilir miyiz bu ayarlardan
  4. D

Yardım Miuipro rom indirme hk

arkadaşlar 2018 den beridir miui pro kullanıyorum. en son miui sürümü 9 miuipro versiyonu 8.4.26 beta versiyonunda kaldım. en son çıkan miui pro sürümü kaç ve ben nasıl indirebilirim? yani olmuyor mu artık?
  5. D

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

arkadaşlar 2018 den beridir miui pro kullanıyorum. en son miui sürümü 9 miuipro versiyonu 8.4.26 beta versiyonunda kaldım. en son çıkan miui pro sürümü kaç ve ben nasıl indirebilirim?
  6. D

Mod Miuipro romda sorun yaşayanlar çözüm içeride:)

nasıl yükleyebilirim, kısaca anlatır mısın?. şu an benim şu an kullandığım miuipro 8.4.26 beta versiyonu, bu linkteki miuipro v9.0 _jason 20.1.16 dosyasını nasıl yükleyebilirim? yani bilgilerin silinmesinden tırsıyorum. twp ekranından hangi adımları yapmam gerekiyor?
  7. D

bunu yükleyebilir miyim peki?
  8. D

evet linki var ,göndereyim sana. sen sorduğum sorunun cevabını biliyor musun? 1581189156 https://drive.google.com/drive/folders/1XL4vhrXkDtGB7seCBGgdEItejqy6zYmN
  9. D

Mod MiuiPro Rom Abonelik olmadan çalıştırma rehberi

merhaba arkadaşlar rom işinden biraz uzak kaldım, sanırım bağış yapmaya dönmüş iş. internetten miuipro v9.0 _jason 20.1.16 diye bir dosya indirdim. bu son versiyon mu ? benim şu an kullandığım miuipro 8.4.26 beta versiyonu. android 7.1.1 yazıyor telefonda. bu androidin üst sürümü sanırım ben...
  10. D

merhaba arkadaşlar rom işinden biraz uzak kaldım, sanırım bağış yapmaya dönmüş iş. internetten miuipro v9.0 _jason 20.1.16 diye bir dosya indirdim. bu son versiyon mu ? benim şu an kullandığım miuipro 8.4.26 beta versiyonu. android 7.1.1 yazıyor telefonda. bu androidin üst sürümü sanırım ben...
  11. D

Rom MiuiPro Stabil 9.5.4.0

arkdaşlar internetten miuipro v9.0 _jason 20.1.16 diye bir dosya indirdim. bu son versiyon mu ? benim şu an kullandığım miuipro 8.4.26 beta versiyonu. android 7.1.1 yazıyor telefonda. bu androidin üst sürümü sanırım ben bunu yükleyebilir miyim, yoksa android sürümünün 9 mu olması gerekiyor...
  12. D

Yardım Mi Note 3 ses yükseltme

merhaba, viper4android kurdum.Gelen çağrı sesini yani ahize sesini yükseltmeyi hangi ayarla arttırabilirim.
  13. D

Rom MiuiPro Stabil 9.5.4.0

merhaba, viper4android kurdum.Gelen çağrı sesini yani ahize sesini yükseltmeyi hangi ayarla arttırabilirim.
  14. D

Rehber RedMi Ses Seviyelerini yükseltme.

15. D

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Arkadaşlar Bootloder kilidini açamıyorum.mi hesabımdan unlock için istek gönderdim ve mesaj gelince girdim onayladım.ancak şimdi pc den unlock yapmak için mir program indirdim ama olmuyor.bir yerde tıkanıyor. Telefondan mi unlock durumunu kontrol ettiğimde 10008 diye bir hata kodu veriyor yani...
Üst Alt