darkness_101 kullanıcısının son içeriği

1. darkness_101

Yardım Flashlanan icon paketini kaldırma

Merhaba forumdan indirdiğim icon paketini nasıl kaldirabilirim kaplama oldu hangi temayı icon paketini secersem seçim flashladım icon paketi gözüküyor MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. darkness_101

Sohbet Xiaomi nin en güzel telefonu Mi 4

Tam tersi olsaydı daha mantıklı olurdu MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. darkness_101

Sohbet Xiaomi nin en güzel telefonu Mi 4

Benim mi4 lte de neden 2 gb ram var 3 değil:) MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. darkness_101

Yardım Kullanışsız bildirim çubuğu

Teşekkürler gercekten yardimin dokundu çok sağol zaman ayırdığın için MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. darkness_101

Kusura bakma belki biraz fazla soru soruyo olabilirim daha once lenovo telefonum vardi flash tool programıyla pc uzeinden herşeyi yapıyordum xiaomi de yeniyim fastboot tam olarak nedir detaylı açiklar mısın MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. darkness_101

Öyleyse çok iyi.. önce cwm sonra twrp yüklemek gerekiyor diye duydum dogru mu MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. darkness_101

Tamamdır teşekkürler son bir şey daha sorim bootloader kitli mi açik mi nasıl anlayabilirim MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. darkness_101

Mi4 lte için official lineage os 14 var mı mi3 mi4 3g olan modellere rastladım benim telefon için var mı tam emin olamadım. MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. darkness_101

O uygulamayi kullandim ama RAM i temizleyince uygulama kapaniyor telefonu yeniden başlatınca uygulamadan açmak gerekiyor müzik bildirimleri buglanıyo başka alternatif varmidir MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. darkness_101

Merhaba arkadaşlar telefonum mi4 lte 2/16 miui9 global beta 7.11.23 sürümü yüklü miuinin bildirim çubuğu cok kullanışsız geliyor bana resimde gözüken yenilik ne zaman gelir? Birde daha kullanışlı hale getirmek için iki parmakla kaydırma olayindan kurtulmak icin yardımcı program oneriniz var mı...
  11. darkness_101

Rom Lenovo A7000 - [Miui V8][ 6.11.17 China Developer][5.0.2] OpensProject By El7is

Evet olayın matığını biliyorum şöyle söylim 16 gb hafıza kartı 8 gb dahili alan swap yaptıktan sonra telefon hafızası 16 gb harici hafıza 8 gb oluyor ama sorun şu ki video resim hariç google play den indirilen uygulamalar 8 gb lık alana yüklenıyor belli bir süre sonra yeterli alan yok uyarısı...
  12. darkness_101

Rom Lenovo A7000 - [Miui V8][ 6.11.17 China Developer][5.0.2] OpensProject By El7is

Merhaba.. Depolama alanını değiştirip sd kart yapmama rağmen uygulamalar telefon hafızasına yükleniyor ne yapmam gerekir ?
Üst Alt