Darklete kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Google play

Herhalde sorunu çözdüm anlatayim: Öncelikle ayarlar daha uygulamalar bölümüne girip indirilenler den Google playi seçiyoruz daha sonra alttaki 3 noktaya tıklayıp güncellemeleri kaldır diyoruz ve ana ekrana gidip Google playe giriyoruz bu arada yukarıda bı güncelleme yapicak o yaptığı sürede...
  2. D

Yardım Google play

Kardeşim aynen sorun bendede aynı siliyorum yüklüyorum bir süre kullanabiliyorum güncelleme yaptığı zaman bozuluyor Google güncelleme nasıl kapatabiliriz ??
  3. D

Yardım Google play

Eyvallah su 8.2 gelsin bı belki düzeltmişlerdir duzelmemisse stable a gecicem
  4. D

Yardım Google play

7.2.24 global beta yüklü beta romda geldi telefon
  5. D

Yardım Google play

Onu yapıyorum bir süre indirme oluyor ama 10 15 dk sonra aynı hatayı tekrar alıyorum
  6. D

Yardım Google play

Google play de indirme yapamıyorum "Kablosuz Bekleniyor" hatası alıyorum lütfen yardimm telefonum xiaomi mi 5
  7. D

Yardım Lütfen Yardım!!!

Yani ben developer romda devam edicem dimi ? 8.2 olunca stable olmayacak anladığım kadarıyla
  8. D

Yardım Lütfen Yardım!!!

Tamam çok teşekkür ederim 20 şubata kadar beklicem güncelleme gelmezse tekrar sorarım saolun
  9. D

Yardım Lütfen Yardım!!!

Developer romda güncelleme alabilirmiyim peki ?
  10. D

Yardım Lütfen Yardım!!!

Fotoğraf attım orada yazılım 7.2.16 beta developer rom bunu nasıl stable rom yapabilirim anlatırmısınız.
  11. D

Yardım Lütfen Yardım!!!

Arkadaşlar herkese selam . Öncelikle telefomum mi 5 modeli aldıgımda developer rom yüklü geldi bende ellemedim ama yaklaşık 2 haftadır wi fi de sıkıntılarım var ve arada uygulamaya girince sorun çıkarıyor ve bu sorun uzun sürüyor . Arkadaşlar bana şimdi fastboottan stable roma geçmeyi yada varsa...
  12. D

İpucu Xiaomi Cihazlar İçin Fastboot ROM Kurma.

Bende dediklirini yapıyorum fastbootta basıyoum flash a 1 saniye geçince flash done diyor yüklemiyor sebebi nedir *
  13. D

Rom FASTBOOT HAKKINDA BİLGİ

Eyvallah sağolun çok yardımcı oldunuz
  14. D

Araştırdımda bazı siteler gider diyor bazıları gitmez diyor bende şaşırdım :)
  15. D

Teşekkür ederim.
Üst Alt