DarkLegion kullanıcısının son içeriği

1. DarkLegion

Yardım Cihaza ROM atamıyorum

Kırmızı hata yazısı yok. Büyük ihtimal IMEI atılmış. Bunu bl kilidi açıldığından ve telefonun arkasına kağıt parçası yapıştırıldığından anlıyorum. MTK işlemcili cihazların driver yüklemesi niye bu kadar zor oluyor anlamıyorum. Kendi telefonuma qcom driver yüklediğimde zınk diye güncellenmişti
  2. DarkLegion

Yardım Cihaza ROM atamıyorum

Arkadaşlar elimde Redmi 10A telefon var. Cihaza fastboot yöntemiyle rom atmayı denedim cihazda hiç bir tepki yok ve yeniden başlıyor. PitchBlack ile rom atmayı denedim yine tepki yok. Cihaz sürekli 1 kere yeniden başlayıp recovery moda geçiyor. Bununla alakalı ne yapabilirim
  3. DarkLegion

Soru Öğrenci kredi kartı

Arkadaşlar yeni işe girdim ve aylık düzenli bir gelirim yok diyebilirim. Belki önümüzdeki 3-5 ay sonra düzenli gelir sahibi olabilirim. Kredi kartını teknolojik araç gereçler için kullanmak istiyorum ama geri ödemesi nasıl oluyor bilmiyorum. Örneğin 1000 TL harcadım geri 1000 lira mı ödüyorum...
  4. DarkLegion

Soru 1500-2000 kulaklık önerisi

Hem bilgisayarda hem de telefonda oyun odaklı kulaklık arıyorum ama bir türlü bulamadım. Normalde bluetooth arıyordum ama fiyatlar çok tuzlu geldi. Her türden(kulaküstü, kulakiçi vs.) kulaklık önerisi istiyorum sizlerden
  5. DarkLegion

Rom Evulation X Miatoll Android 14 rom

Hocam velvet deneyebilirsin
  6. DarkLegion

Çözüldü Ram çok fazla kullanılıyor

Hocam pil kısmına gelin ve hangi uygulamanın fazla şarj yediğini tespit edin. Pil tüketimi ile ram kullanımı genelde doğru orantılıdır ve pil tüketen uygulamaları kısıtlarsanız pile katkısı olur. Örneğin arka planda Snapchat çok kullanılıyorsa pil kullanımını sınırla ayarına tıklayın ve bir de...
  7. DarkLegion

Yardım Twrp

https://orangefox.download/device/miatoll Hocam twrp yüklü ise orangefox indirip flash kısmından flashlayabilirsiniz. Açık ara orangefox daha iyi bir arayüz sunuyor. Pitchblack, skyhawk da deneyebilirsiniz hepsinin kendi çapında avantajları var
  8. DarkLegion

Hocam adamların changeloguna bakman lazım genelde A12-A13 yazarlar. Ona göre bakman lazım ve genel olarak kerneller bana uydu efs yedeğini alıp(kernel sıkıntı çıkarırsa) kernel kurmuştum. Spectrum, velvet ve hyperX kernel vardı onlar uymuştu ve evet fark hissediliyor genelde şarj konusunda gözle...
  9. DarkLegion

Eyvallah hocam 1704052871 Browse Phone Kernels Latest | https://www.pling.com/browse?cat=516&tag=miatoll hocam burada miatoll(redmi Note 9S/pro, M2 pro) kod adı olan kerneller var hepsini denedim birbirlerine yakınlar ama sakın agni kernel kullanmayın su gibi akıyor şarj
  10. DarkLegion

Hocam lineageOS Android'in en safı diyebilirim. O yüzden çok performansı olabilir çünkü fazla şeyler yok. Evulation X bence güzel hocam fazla ayarı var, pil tüketimi fena değil ve performans anlamında da diğer AOSP romlar kadar iyi. Yani lineageOS akıcılığını hissedersin bence ama lineageOS'da...
  11. DarkLegion

Uygulama Energized reklam engelleyici magisk modülü

Energized öldü diye biliyorum hocam, daha önce energized kurmuştum ne host güncellemişti ne de veritabanı senkronize edilmişti sürekli hata verip duruyordu adaway kullanıyorum şu anlık işimi görüyor
  12. DarkLegion

Yardım Cihaz sürekli olarak takılıyor

Hocam twrp ile uğraşma bence, mi flash ile sıfırdan kurulum yap. IMEI gitmez Forumda bununla ilgili tonla yazı var okursan yapabilirsin
  13. DarkLegion

eyvallah hocam çok sağolasın
  14. DarkLegion

Çözüldü Sp flash tool ile brick olmuş cihazı açmak.

H.kadioglu Hocamla iletişime geçmenizi tavsiye ederim
  15. DarkLegion

Arkadaşlar herkese selamlar, iyi günler. Bugün, 3 ay deneyimlediğim Evulation X romun Redmi Note 9s'e nasıl kurulduğunu, iyi ve kötü yönlerini ve diğer romlarla kıyaslamasını yapacağım. İlk önce kuruluma geçelim. Yükleme sırasında oluşabilecek sorunlardan dolayı şahsım yada grup yönetimi...
Üst Alt