dark_guest kullanıcısının son içeriği

1. dark_guest

Soru Poco X3 Pro bn61 batarya ile uyumlumudur?

Hocam ben de aynını düşünmek istiyorum lakin xiaomi bunu kasıtlı yapıyor da olabilir, deneyip kullanan varmı diye merak ettim
  2. dark_guest

Soru Poco X3 Pro bn61 batarya ile uyumlumudur?

Arkadaşlar deneyen yada tecrübe eden bir arkadaş varsa cevap alabilirmiyim? 6000mah lık bataryayı x3 pro da montaj yapıp kullanabilirmiyim?
  3. dark_guest

MIUI 14 Mi 10T / Mi 10T Pro / K30S Ultra Tayvan V14.0.1.0.SJDTWXM İndirme Bağlantısı

elinize sağlık endonezya romuna göre nasıl acaba deneyimleyen arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim
  4. dark_guest

Yardım Mi10T Pro Şebeke/Sim Sorunu

modem dosyanıza müdehale edeceği için faydası olur diye düşünüyorum
  5. dark_guest

Yardım Mi10T Pro Şebeke/Sim Sorunu

Arkadaşlar şebeke sorununuzu şöyle anlatayım, -Cihaza root erişimi verin -Termux indirip su komutu verin ve izini onaylayın. - setprop ro.boot.factorybuild 1 komutunu yapıştırıp basın. -MIUI Hidden Settings'le modem test aracına girin.(MBN Config loading and activing tool) - clear yazan yere...
  6. dark_guest

Rom Mi 10 T PRO - Xiaomi.eu Kararlı Rom V12.0.12.0.QJDCNXM Kurulum Rehberi ve İndirme Bağlantıları

deneyimlerime göre endonezya 14.0.1 şuan baya iyi hepsinden, miui messages ve miui arama olması zaten cabası
  7. dark_guest

Yardım Mi 10T Miui13 android12 Dolby

işlem sırasını tekrar yazıyorum hocam 1- cihaz rootlu olmalı ve magisk yüklü olmalı 2- Selinux.apk yı kurup başlatın Permissive yetkisini çalıştırın 3- Ardından Audio_Modification_Library-v4.0(55) sürümünü + [Q-10][Dolby_Digital_Plus]v_7_3-[MMT-Ex]-20200519 dosyalarını flashlayın ve restart...
  8. dark_guest

Yardım Mi 10T Miui13 android12 Dolby

merhaba dostum öncelikle root gerektirir, selinux'ü apk olarak yükleyip çalıştır, programdan permissive yetkisini ver, arkasından yapman gereken magisk için audio modification Library zip dosyasını ve Dolby digital plus dosyasını zip olarak magiskte flaşla, yeniden başlattığında selinuxü...
  9. dark_guest

Çözüldü Galeriye gelmeyen Fotoğraflar

rom olarak ne kullanıyorsunuz?
  10. dark_guest

Sistem uygulamaları güncelleyici sanırım en son sürümleri bazen görmeyebiliyor, ben buradan global rom için gallery.apk sını atayım yüklesin hocam hatta yüklemeden önce önbelleğini temizlesin uygulamanın, sonra kursun Miui Gallery.apk
  11. dark_guest

Çözüldü Mi 10T hiçbir türlü vowifi açmıyor

onu yazdıktan sonra kırmızı kutuyla işaretlediğim yere tıklayıp çıkan satırın sonuna 1 ekle tekrar enter a bas hocam
  12. dark_guest

telefonun romu nedir? ve şu anki galeri uygulamasının sürümü nedir?
  13. dark_guest

apk olarak bir üst sürümünü googledan aratıp indirsin ve kursun denesin bence.
  14. dark_guest

Yardım Mi 10t rom değiştirme

öyle kolay olsaydı hocam o iş :)
Üst Alt