dalton01 kullanıcısının son içeriği

1. D

Rehber Xiaomi 13 E Sim desteğini aktif etme

Arkadaşlar E-Sim Aktif edersek ve kullanırsak bu 4 ay geçici kullanım olayı yine aynı mı oluyor?
  2. D

Yardım Xiaomi 13 Şarjım yavaş mı doluyor?

Hocam tam olarak anlamadım demek istediğinizi şarj olurken mi kapatıp açayım telefonu?
  3. D

Yok hocam açık değil onlar 67w destekleyen bir kablo alıp deneme yapacağım adaptörden mi kablodan mı bilemiyorum
  4. D

Çözüldü Xiaomi 13 whatsapp mesaj saatleri ÖÖ ve ÖS olarak gösteriyor

Hocam düzelttim şimdi telefon saat dilimini otomatikten 24 e aldım düzeldi
  5. D

Çözüldü Xiaomi 13 whatsapp mesaj saatleri ÖÖ ve ÖS olarak gösteriyor

Merhabalar, Whatsapp da ne yaptıysam mesaj kutucuğu yanında ki saati 24 saatlik dilime geçiremedim Örneğin; ÖÖ 9:58 - ÖS 11:15 gibi gösteriyor bunu nasıl 24 saatlik zamana döndürüeceğiz (andorid 13)
  6. D

Sanırım benim ki orijinal değil. "67W MAX" yazısının romla alakalı olduğunu söylüyorlar Ben global rom kullanıyorum sizin de öyle mi? MIUI version: 14.0.7 (TMCMIXM) Android version: 13
  7. D

İnternette baktığımda hat takılmamış wifi kapalı 0-100 48 dk gördüm
  8. D

Merhaba, 3 gün önce yurtdışı Xiaomi 13 aldım %20'den %100'e 1 saat 10 dakikada şarj oluyor şarj adetinin orijinal olduğundan emin değilim sizce bu süre normal mi? Ek soru: Şarj animasyonunda "mi turbo charge" yazıyor ama "67W MAX" yazmıyor Şarj edilme durumu: Telefon açık, Wİ-fi Açık
  9. D

Yardım Haricen güncelleme paketi yükleme sorunu ekran gelmiyor

Teşekkür ederim bugün atarım hard reset sanırım
  10. D

Tekrar merhaba az önce güncelledim sorun olmadı telefonum yurt dışı global rom yüklü idi endonezya roma veri kaybı olmadan basitçe geçtim sanırım birazda şans bu işler
  11. D

Çok teşekkür ederim bugün bakacağım
  12. D

Doğrudur hocam Begonia ve global rom kullanıyorum bootloader olmadan endonezya roma geçmek istiyorum umarım telefonum brick olmaz internette bir sürü yapan gördüm telefonumu yedek alıp yapmaya çalışacağım
  13. D

Merhaba dosyadan güncelleme paketi yüklemek istiyorum ama miui 12 logosu veya köşede 3 nokta yok bu durumu nasıl düzeltebilirim?
  14. D

Yardım WP Business yüklenmeme sorunu

Valla inanın kafayı yedim diyebilirim nasıl oluyorsa oluyor ama format atma imkanım şu an yok gibi
  15. D

Yardım WP Business yüklenmeme sorunu

Güncelleme Arkadaşlar telefondan normal whatsapp ı kaldırınca business yükleniyor ama bu sefer normal olan yüklenmiyor.
Üst Alt