DalKral kullanıcısının son içeriği

1. D

Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

Aynen verdiğiniz ayarda gayet kullanılışlı oluyor :)
  2. D

Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

Çok teşekkür ederim tam detaylı görmemişim o zaman :)
  3. D

Hemen deniyorum :) 1590524316 Çok fazla imkanım olmadı ama bi önceki sürümünden daha güzel. Selfieler de yüz çok kızarık çıkmıyor önceki sürüme göre. Kütüphane ayarlarına Radius Temporal diye bir şey eklenmiş netten baktım ne olduğunu anlayamadım, en yüksek ve en düşük değerlerde denedim fark...
  4. D

aynen çimenler metalik bir renk alıyor doygunluğu ne kadar artırırsam artırıyım çok etki etmiyor
  5. D

Aynen ben genellikle parrotun neredeyse bütün sürümlerini denedim. Diğer geliştiricilerin de sürümlerini denedim. Parrot iyi iş çıkarıyor arnova beta da güzel bide hypercam bunlar hoşuma gidenler oldu. Geri kalanlar genelde rn7 ile stabil çalışmıyor. 1589135506 Mesela bunu Hypercam ile çekmiştim...
Üst Alt