Dadash kullanıcısının son içeriği

1. Dadash

Yardım Redmi Note 9 TWRP kurulmuyor (Siyah ekran)

Lütfen tam olarak konu linki verebilir misiniz? Bulamadım da 1619264039 Çok fazla konuyu inceledim. Hepsini de denedim sayılır. Sonuçta cihaz Bootloopa girdi
  2. Dadash

Yardım Redmi Note 9 TWRP kurulmuyor (Siyah ekran)

Merhaba. Redmi Note 9 (MTK ~ MIUI 12.0.6) cihazımın bootloader kilidini sonunda aça bildim. Şimdi TWRP kurarak MIUI EU rom kuracağım (Android 11 olan). Sorun şu ki bir türlü TWRP kuramadım. Forumda bir konu buldum ama fastboot sonrası USB takılıyken ses + tuşu bastığımda Xiaomi logosu geliyor ve...
  3. Dadash

Yardım Redmi Note 9 Bootloader kilidi açma (Fastbootda telefon gözükmüyor)

Çözüldü. Mediatek CPU kullanıyormuş. Ben de Qualcomm kuruyordum. Unlock yaptım. Her kese teşekkürler ♥
  4. Dadash

Yardım Redmi Note 9 Bootloader kilidi açma (Fastbootda telefon gözükmüyor)

Merhaba. Yardımcı olursanız sevinirim. Defalarca diöer model telefonları unlock ve ROM değişikliği yaptım. Note 9 her türlü problem çıkardı. Bulduğum tüm driverları kurdum, hertürlü çözümü denedim. Telefonu fastboota aldığımda Mi Unlock Phone not connected yazıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim
  5. Dadash

Yardım Redmi note 9 Miui 12 yüklemek istiyorum

Teşekkürler. Başlığı düzenledim
  6. Dadash

Yardım Redmi note 9 Miui 12 yüklemek istiyorum

Merhaba. Redmi note 9 cihazımda default olarak Android one arayüzü geldi. Bunu MİUİ 12 yapmak istiyorum ama Forumdaki Redmi serisi içerisinde Redmi note 9 u bulamadım. hepsi Pro ya da S-e ait makaleler. Bu telefon hakkında ne önerirsiniz? nasıl yapmamı önerirsiniz? Önceden teşekkürler
  7. Dadash

Çözüldü Mi A3 TWRP yukleme sonrasi fastboot takilma sorunu

Merhaba. Ben Mi A3 cihazına twrp kurarken fastbootta takili kaldi. Farki twrp dosyalari kurdum. Her seferinde recovery moda gecis yapmak istedigimde fastboota geciyor birtürlü geçmiyor. Yine fastboot açılıyor. Yardımcı ola bilecek var mı ?
  8. Dadash

Rom [Port] MIUI 12 Android 10 Beta

Teşekkürler
  9. Dadash

Soru note 6 pro miui 12 ile yenilikler

Note 7 pro portu kullanıyorum. Cihaz note 6 pro. Rom miui 12 20.05.14
  10. Dadash

Redmi Note 6 Pro Android 10 - MIUI 12 20.5.16 BETA REVOS

Ekran görüntüsü ekleseydin harika olurdu
  11. Dadash

Rom [Port] MIUI 12 Android 10 Beta

Note 6 pro beta yayımlanmadığı için bir kaç port denedim. Bir sirrdir kullanıyorum. Temiz kurulum yapıldığında sıkıntısız çalışır. Android 10la çalışıyor. Redmi Note 7 Pro dan port edilmiştir. Diğerlerine kıyaslamada stabil çalışıyor. Resmi Rom yayımlanana kadar rahatlıkla kullanınlabilir bence...
  12. Dadash

Yardım Xaomi Note 6 PRO (EDL) MODE

Aynı durumu bir arkadaşım da yaşadı. Global sürüm Note 7 Pro ile. Rom yazmak için bazı işlemler yapmış ama telefon bidaha açılmamış. Yukarıda bir arkadaşın belirttiği gibi telefonun arka kapağını söküb bir veya 2 noktaya kısa devre yaptırarak teleofnu yeniden bootloopa döndürdü. Daha sonra...
  13. Dadash

Yardım Mi Box 4C (MDZ-20-AA) Global Rom Kurulumu

Merhaba. Açıkcası yalnışlıkla almış olmasam bu modeli tercih etmem. Nede olsa orijinal gibi değil. En önemlisi Netflix mouse olmadan çalışmıyor. Her kaynaktan denedim. Tek çare mouse ve ya telefondan ekran yansıtma (ben yansıtma kullanıyorum). Ama şimdilik işimi görüyor. Yani değiştirmeyi...
  14. Dadash

Rehber Airdots Şarkı Atlama

Airdotsta normal çift tıkta şarkıyı değiştirmiyormu? Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Dadash

Yardım Haylou gt2 cızırtı geliyor

Üründe sorun vad bence Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt