Dabano kullanıcısının son içeriği

1. Dabano

Soru Twrp nasıl yükleyebilirim

Öyle yaptım zip dosyasını c ye attım ve içinden twrp yükleme aracı var en altta onu açıyorum kırmızı sayfa açılıyor fasrboot moda 2 ye basıyorum ve hata veriyor hocam.peki benim telefonumu görmüyor fasrboot modda diyorum
  2. Dabano

Bumu tam olarak bilmiyorum ama demedim hata verdi.
  3. Dabano

Selam arkadaşlar.mi9 t pro cihazın var yurtdışı cihaz.bootloder kilitini Yeni açtım.twrp yükleyip eu rom yüklemek istiyorum.twrp yüklendikten sonra eu rom yüklemek basit midir.?biraz acemiyim bu konuda basit yoldan twrp nasıl yükleyebilirim ve indirmek dosyaları detaylı Bir şekilde anlatabilecek...
  4. Dabano

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

Hocam ben yapamadım twrp yükleyemedim.mi 9 t pro cihazım.bu linkteki twrp aracını yüklemeye çalışıyorum fasrboot modunda ama hata veriyor.yeni bir bağlantı varmı ?
  5. Dabano

Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Teşekkür ederim 1577560993 Bişey daha sormak istiyorum hocam.usb hata ayıklama açık mı yoksa kapalı mi olması gerekiyor
  6. Dabano

Ben bootlader kilit açma işlemi yapamak istiyorum bu sürücüyle sıkıntısız yapabilirim degilmi bana biraz Bilgi verir misiniz.tam olarak nasıl yapacağıma dair bir video falan varmı önerebileceginiz
  7. Dabano

Faseboot moduna alıyorum ama bilgisayar görmüyor cihazı ne yapmam gerekiyor.adb sürücüsü varmı güncel
  8. Dabano

Yardım Mi9t pro

Bu konu konuşulmuş galiba ben ondan yardım istedim 1577366837 Peki ben IMEI işlemi yapinca.twrp recovar mi kullanmalıyım ve güncellemeyi manüel mi yüklemem gerekiyor
  9. Dabano

Yardım Mi9t pro

Selamün aleyküm arkadaşlar.mi9t pro aldım Yeni . kayıtsız global... IMEI atma işlemini sırasıyla anlayabilecek ve dosyaları verebilecek bir arkadaş varmı acaba.
  10. Dabano

Rom Mi8 Explorer edition

Sağol hocam teşekkür ederim
  11. Dabano

Rom Mi8 Explorer edition

Mi8 Explorer edition.globel eu rom ne zaman gelecek 1563198448 10.3.4.0 dan sonra ...
  12. Dabano

Recovery Orijinal çin rom nasıl yüklerim ve riski varmı

Şu anda uzerinde 10.3.4.0 PEHCNXM (stable) var
  13. Dabano

Anladım yani twrp üzerinden rom yuklemek daha mantıklı diyorsunuz bu cihaza.peki global rom yapamıyor muyuz güncellemeyi kendi alsa cihaz
  14. Dabano

Ama daha stabil ve hızlı dimi
Üst Alt