D6603 kullanıcısının son içeriği

1. D6603

Soru Mi 8 SE ' den sonra ...

5G modelini bilmiyorum fakat 4G modelin kasası ve arkası plastik.
  2. D6603

Yardım Mi 8 SE MiFlash Command failed hatası

Zenex'e yolladım bekliyoruz şu an. Büyük ihtimal emmc bozuk cihazın aynı şekilde.
  3. D6603

Anladım, çok teşekkürler yardımınız için.
  4. D6603

İki farklı bilgisayar, 3 farklı kablo (orijinal dahil), usb3, usb2, ön port arka port ve thunderbolt dahil denedim. Yine aynı sonucu alıyorum. Sanırım cihaz büyük sıkıntıya girmiş.
  5. D6603

Check device console hatası ve birkaç hata daha verdi, ekran görüntüsünü ekledim.
  6. D6603

unlocked: yes sonucunu aldım.
  7. D6603

Teşekkürler, bootloader kilidi açık. Dediğinizi denedim tekrar aynı hatayı aldım.
  8. D6603

Merhaba, elimde bir mi8 se var. Tüm fastboot ve adb driverlarını imza devre dışı bırakıp yükledim. TWRP açılıyor fakat TWRP ekranında takılı kalıyor. Fastboot üzerinden twrp flashlarken write protected hatası alıyorum. Yazdırmadan direkt twrp boot ederken yine twrp ekranda takılı kalıyor...
  9. D6603

Yardım Mİ 8 SE Netflix hd sorunu

Malesef yapılamıyor, SD kalitede izleyebiliyoruz ancak. Bir çözümü yok.
  10. D6603

Rehber Mi 8 SE Chrome Ekran Sararma Çözüm

Merhaba, birkaç aydır bu sorunu yaşıyordum, Chrome kullanırken telefonun ekranı okuma moduna geçiyor sararıyordu. Çözümü önce bu linke giriyoruz chrome://flags ardından dynamic color gamut ayarını disable yapıyoruz. Genel bir sorun olduğunu gördüm, aynı sorundan muzdarip cihazlarda da çalışacaktır.
  11. D6603

Soru Ana Mikrofon(Main MIC) arada çalışmıyor

Şu an kullandığınız rom nedir
  12. D6603

Rom Resurrection Remix OS 8.6.2 [OFFICIAL][10.0][sirius][12-10-2020]

Parmak okuma hızında düşüş yaşadınız mı? Kurduğum her AOSP romda bu sorunu yaşıyorum
  13. D6603

Yardım Mi 8se ekran dönmüyor yakınlık sensörü çalışmıyor

Son sürüm stabil miui 12 Romunu yükleyip üzerine fixleri flashlayın. Sorun çözülecektir IMEI rom atma ile gitmez.
  14. D6603

Soru Xiaomi cihazlarda dex özelliği ?

Hayır, yok. Kablosuz olarak aktarabilirsiniz yalnızca, diğer cihaz da destekliyorsa.
  15. D6603

Yardım Mi 8se ye bu güncelleme geldi yapsam sıkıntı olurmu

o sorunlar için modem dosyasını flashlamalısınız, bir sorun değil yani onlar
Üst Alt