D1rty03 kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Mi9t pro multitouch problemi

Problemi hallettim değişime giden ekran yan sanayi çıktı orjinal takınca sorun ortadan kalktı. Ancak tabi orjinalinde dahi çok nadiren yapabiliyor.
  2. D

Yardım Mİ9T PRO sensör tamiri

Herkeze merhaba kısa bir süre önce ekran değiştirdim telefonumun ancak telefonda şu anda yakınlık sensörü ve jiroskop sensörü çalışmıyor. Persist ve yazılımları denememe ragmen. ekranı ilk once baska yerde yaptırdım memnun kalmayıp sonra baska bi yerde yaptırdım. muhtemelen alınmış ya da zarar...
  3. D

Yardım m9t pro rom yüklüyorum açılmıyor

Herkeze merhaba mi9t pro cihaza orange fox üzerinden mi rom eu revos gibi romları yüklüyorum yükleniyor ancak süreki açılış logolarında kalıyorlar açılmıyorlar nasıl halledeceğim eskiden yükleniyordu?usb hata ayıklama açık botloader açık
  4. D

Diğer Yazılımsal-Donanımsal Tamirde Yapılan Hatalar

abi görüntüde ve tek parmak kullanımda bir sorun yok ve ayrılamıyor orjinalinden o zaman fakat multitouch bariz problemli cihazda bunu net olarak farkediyorum ben dışarıdan orjinal olmadıgını nasıl ispatlarım çünkü bana orjinal dediği için şikayete hakkım var bir de bu multitouch sorunu...
  5. D

bu konuda lütfen beni aydınlatın bu problemden delirmek üzereyim sd855 işlemcili bir cihaz var elimde ve sosyal medyada gezinmek dışında birşeye yaramıyor şu anda.
  6. D

Madem yedek parçadan konu açıldı o zaman adam gibi bir soru yapıştırayım. Benim mi9t pro cihaz ekranı kırıldı. 850 TL'ye bir telefoncuda değiştirdim. Ekranın orjinal oldugunu söyledi ben de bakarak orjinal oldugunu düşünüyorum. Fakat şöyle bir sorunum var. Ciddi derecede ekranda multitouch...
  7. D

evet hocam arada bir yapıyor 10 defada 2-3 defa ama bu düşük bir oran değil. 8 tane adam vurup 9.da saçma sapan bir şekilde ölüyorsun
  8. D

Merhaba siz bukonuyla alakalı sanırım bir konu acmıstınız . Hayır revosun hem 10 hem de 11 tabanlı sürümünü kurdum çözüm olmadı. 1586460872 teşekkür ederim vakit ayırdıgın için ben ilk önce benim cihazımda var sadece zannetmiştim insanlar yorumlarında böyle birşey olmadıgını söylüyorlar ama...
  9. D

Herkeze saglıklı günler dilerim. Ben 4 parmak profesyonel pubg oynuyorum fakat mi9t proda şöyle bir sorun var. 4 Parmak oynayanlar bilirler baş parmaklar yürüme ve aim almayı yönetir işaret parmaklarının da birisiyle dürbün açar birisiyle ateş eder edrsiniz. dürbün açıp ateş etmek istediğimde...
  10. D

Rehber Mi 9t pro ghost touch problemi çözümü

mi9t pro için en güncel sürümünü indirip kurdum revosun 10 dakika kadar oynadım sorunla karsılasmadım ama uzun süre oynamadan yorum yapmıyayım tekrar deneyimleyip yazarım
  11. D

Rehber Mi 9t pro ghost touch problemi çözümü

kardeşim ben bir sorundan şikayetçiyim ama ghost touch böyle birşey mi bilmiyorum. pubg 4 parmak oynayan birisiyim bazen cihaz ateş etmeyi bıraktıgım halde ateş ediyor ya da yürümeyi bıraktıgım halde yürüyor eğer ghost touch buysa revosun hangi tabanlı romunu kurdun 10 mu 11 mi
  12. D

Yardım mi9t pro anakart ve kırık ekran

Merhaba herkeze Mi 9t pro cihazımın bir süre önce ekranı kırıldı ve yaptırmaya karar verdim. cihaz ilk kırıldıgında arkaya karışık renkler geliyordu ve bastırınca gitti. şu anda ekrana hiçbir görüntü gelmiyor. Telefonu şarja takınca kameradaki mavi led sürekli yanıyor. ayıca bir kere power...
  13. D

Yardım Mi9t pro bildirim paneli engelleme

kardeşim onu biliyorumda onu yapınca yine siyah bir şerit iniyor neticede yine dokunmaya engel oluyor anca ekran bir noka en az 5 saniyedir falan basılı olursa inmiyor yani dokunmaya engel anlayacagın
  14. D

Yardım Mi9t pro bildirim paneli engelleme

Herkeze merhaba arkadaşlar. Bu görselde işaretlediğim. Wİifiyi Mobil veriyi parlaklığı falan açtığımız yukarıdan kaydırartak indirdiğimiz (adı bildirim paneli oluyor sanırım.) Bu kısımı telfon yatay konumda oyun oynarken kapatmamızın yada engellememizin bir yöntemi var mı? 4 parmak pubg...
  15. D

Yardım Mi-Room 9.6.20 ve PUBG YENİ SÜRÜM YARDIM

Yav su soruya bir tane cevap verecek inssn yok mu koskoca forumda bir Allahin kulu pubg son surume guncellemedimi yada miroomda boyle bir hassasiyet sorunu var mi
Üst Alt