d.yigit kullanıcısının son içeriği

1. D

Rehber Mi Note 10 Lite Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

merhaba chazı fastbood modunda pc bağladığımda unlock tol uygulaması telefonu görmüyor nasıl yapabiliriz
  2. D

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Maalesef öyle... 1200₺ vermeye değer mi bilemedim açıkçası
  3. D

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Arkadaşlar telefonumun ekranı kırıldı.Dokunmatikte sorun yok ama ekranda çatlaklar var. Telefon yurtdışı ekran değişimi ne kadar tutar bilen var mı acaba? Ekran tamiri için önerebileceğiniz bir yer var mı
  4. D

Yardım iMEİ REPAİR

Arkadaşlar Konya da ücreti mukabil imei tamir olayını yapabilecek kimse var mı?
  5. D

Yardım Redmi Note 4 (SD) *mei repair

Arkadaşlar Konya da ücreti mukabil imei tamir olayını yapabilecek kimse var mı?
  6. D

Yardım Xiaomi Redmi Note 4(Global Versiyon)

Satılmıştır
  7. D

Bu arada diyelim ki cihazı sattım satıldı olarak nasıl güncelleyeceğim
  8. D

Teşekkürler
  9. D

Teşekkürler... Diğer ilanın forum dışına satıldı. Ancak bu işlerden pek anlamadığım için bir türlü ilanı satıldı olarak güncelleyemedim
  10. D

Arkadaşlar Cihaz Jelatini Üstünde Kapalı Kutu. Snapdragon İşlemcili, Siyah renk, 3/32 Gb Global Versiyon 4G Band 20 Açık Dil,Rom Derdi Yok Hattını tak kullan 800 TL
  11. D

Satış Satıldı - Redmi 4X (Global Versiyon 3/32 gb)

Halihazırda Batman Siz neredesiniz
  12. D

Satış Satıldı - Redmi 4X (Global Versiyon 3/32 gb)

XİAOMİ REDMİ 4X GLOBAL VERSİYON (4G içim 800 Bandı Açık,Dil-rom sorunu yok) KAPALI KUTU SİYAH RENK 3GB RAM 32 GB DAHİLİ HAFIZA 790 ₺
  13. D

Satış Şaomi Mi 5S 3/64 gb sıfır kutusunda

Doların şaha kalktığı dönemde aldığım için olabilir.Fiyat revize edildi
  14. D

Alış Mİ5 32/64GB SİYAH

3/64 gb siyah tek bir çizik yok 1000 lira
  15. D

Satış Şaomi Mi 5S 3/64 gb sıfır kutusunda

Arkadaşlar cihaz sıfır kutusunda, Gümüş renk, Türkçe, Kayıt konusunda yardımcı olunur. Telefon halihazırda G.Antep te o civarda elden teslim 1350 TL
Üst Alt